Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nekem kell mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nekem kell mindent megcsinálni? Ha nem csinálom meg,akkor úgy marad?

Figyelt kérdés
4-5 napig beteg voltam,nem tudtam kimenni az udvarra,és eltüntetni a levélkupacot,amit összehúztam. Mióta nem nyúltam hozzá, a barátom sem nyúlt hozzá,elnézi,hogy az utcáról bárki észreveszi, ráadásul rendetlen is. Hogy tud valaki a saját otthona iránt ilyen közömbös lenni? Vagy engem nem tart embernek sem,hogy ennyit nem volt képes megtenni,hogy elvigye onnan?
2023. aug. 25. 16:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Szóltál neki, hogy szedje össze? Magától nem mindenki látja meg a munkát.
2023. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

🤔Miért vagy vele ha ilyen gondolatok járnak a fejedben? Gondolom valahol jogosan, mert a levél összeszedése nem az első ilyen eset.

Még egyszer kérdezem hogy miért vagy még vele, annyira jó az ágyban, sok pénze van, szeretsz csicska lenni, vagy mi az oka, amikor le se tojj téged?🙄

2023. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindig délután jutott eszébe, kiment, tett 2 lépést a hőségben és visszafordult, hogy majd holnap. Reggel kellene kimennie.
2023. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell neki szólni, felnőtt ember.
2023. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van..ezért nem kellene szólni..ezt magának kellene meglátnia. De az a baj,hogy semmit sem lát meg csak magasról lexarja a dolgokat ezek szerint..Úgy tűnik sem a környezet kinézete nem fontos, sem az,hogy legalább valamit megcsináljon kedveskedésképp,hogy nekem már ne kelljen.Ennyit ér a kapcsolat,és én is ennek fényében fogok megpattanni..És igazatok is van,miért legyek csicska? Se nem gazdag,az ágyban sem valami jó..akkor minek.
2023. aug. 25. 16:46
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Hát mondjuk azért elég fura stílusod van kicsit olyan "férfias".De ha nem jó lépj, ebben egyetértek. Egyébként én abból indultam ki, hogy a férfiak sok mindent nem találnak meg maguktól. Lehet szelektív ilyen szempontból is és olyan, akinek ezt magyarázni kell.
2023. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, te vagy az aki már több panaszos kérdést is kiírt ebben a témában?

Ha igen, akkor tudjuk hogy te költöztél a pasas házába, nem dolgozol sehol, ezért a here pasid azt gondolja, hogy csinálj te minden házimunkát (és kerti munkát is).

Sosem lesz köztetek egyetértés, mert a pasas is igénytelen, te meg ki vagy neki szolgáltatva, mert ő tart el, övé a ház. A saját házában meg ha nem csinál semmit az is az ő baja. Csak így nincs értelme a párkapcsolatnak. Ez van.

Ezen csak te tudnál segíteni ha visszaköltöznél oda ahol előtte éltél. De azt ugye már jó ideje nem léped meg. Akkor mi most mit tanácsoljunk szerinted?

Megverni, kényszeríteni nem lehet a palit, ha nem mozdít meg egy fűszálat sem a saját házában, ahhoz is joga van. Egy dolgot lehet tenni, szakítani.

2023. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Te vagy aki mindig kiirja a kertes házrol a kérdést?

Koltozzetek már panekbe társasházba. Nem nektek valo a kert.

2023. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én most írtam ki először kérdést. Ha eltartanának,inkább mennék a híd alá.
2023. aug. 25. 16:55
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
De, a férfiak meglátják, csak leszarják. Mert a nő majd mindent fejben tart és elintéz, nekik meg szólni kell, mint a gyerekeknek, ha feladat van. Az ilyen éljen akkor a szüleivel gyerekként.
2023. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!