Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok,ti ha mar komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,ti ha mar komolyan összejötettek egy pasival ès nála vagytok napokig,könnyen elmentek nagy wc-re?

Figyelt kérdés
Nem kellemetlen?
2023. aug. 26. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Sose értettem ezt a problémát. Rohadtul nem kellemetlen sehol elmennem wc-re. Maximum ha csak egy húzóajtó választja le a wc-t, és MINDEN kihallatszik. Amúgy nem.

Azt se értettem soha, mi ez a "pár napig" duma. Ti nem nagyvécéztek minden nap?

2023. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el. Mindenki szokott sz@rni.
2023. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, ő is kakil, mi ebben meglepő?
2023. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Azonnal húzd le, amikor kinyomtad, és akkor nem büdösítesz be.
2023. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én így 28 évesen ebből nem csinálok problémát. :D
2023. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Főleg anál előtt illik is.
2023. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért volna "kellemetlen"? Felkelek, megiszom a tejeskávét és megyek. Kb 3 perc max.
2023. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Mert hogy mentem volna? Nehezen? Ugyan. Nem vagyunk 13 éves kistinik amilyen értelmi szinten talán ezt még cikinek tartják....

Emberek vagyunk természetes testi szükségletekkel és ezzel mindketten tisztában vagyunk, ennyi.

Aki még ott tart hogy ez kellemetlen/ciki stb, az nem alkalmas komoly párkapcsolatra, előbb nőjön fel hozzá.

2023. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!