Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már párod lelkileg mélyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már párod lelkileg mélyen?

Figyelt kérdés
Hogyan segítettél? Meddig tartott?
2023. aug. 29. 10:20
1 2
 1/19 LuckyLevi ***** válasza:
Mellettem?!? Esélytelen.xd
2023. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egesz életemben egy depresszios f.s talált csak be, sikerult feldobni de mindig visszaesik. Jo korán leléptem még ismerkedés alatt önvedelembol mert elcseszi az en napom is.
2023. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja, míg meg nem ismertem, aztán boldogok lettünk :) De az előző pasija iszonyatosan nagy tirpák volt, ő húzta le, mert mindig rombolta az önbizalmát, csak hogy vele maradjon. Elég mérgező kapcsolat volt.
2023. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha mélyen van, és nem tudod feldobni, az nagy baj, akkor inkább keress mást, mert ez nem fog működni. Itt egyszerűen nincs meg a közös hang. Érteni kell a másikhoz, ez bizonyítja, hogy ismered, számíthatsz rá, és akkor eleve nem kerül mélyre.
2023. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ő azt nézi hogy más párok hol tartanak már, hogy ő mennyit bizonyított nekem, de mégsem történt semmi az összeköltözésen kívül
2023. aug. 29. 11:15
 6/19 A kérdező kommentje:
Én erre azt mondtam hogy nekem a nagy döntések meghozatala sosem ment. Én mindig sodródtam csak..ez otthoni dolog, mert hiába mondtam mit akarok vagy meséltem az érzéseimrol semmi nem érdekelte őket, mert csak az ő oldalukat nézték.
2023. aug. 29. 11:17
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem akar elvenni vagy mi a mélység oka?
2023. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem érzi már azt hogy kettőnk miatt jó együtt lenni, hogy élvezzük egymás társaságàt, mert nincs meg az a gondtalan légkör. Pedig nem ordítozunk , persze sírás néha van.
2023. aug. 29. 11:28
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az exem sokszor nyűglődött, bár nem a kapcsolatunkban volt bizonytalan, hanem az élet más területein.

Ahh nem kellene többet ilyen. Se a dráma se a nyűg, se az hogy tőlem várja a problémáira a megoldást.(rendszeresen)

2023. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

nem érzi már azt hogy kettőnk miatt jó együtt lenni,


Akkor ezt a kapcsolatot lehet, felesleges tovább erőltetni.

2023. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!