Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el neki,hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki,hogy ne sértsem meg,és ne vegyem el a kedvét a mosogatástól,ha ismét hazalátogatok?

Figyelt kérdés
3 napra hazamentem a szüleimhez,és a barátom mosogatott el,mert arra már nem jutott időm.Ma,ahogy hazaértem, el akartam tenni az edényeket a helyükre, és majdnem mind vagy foltos volt,vagy ételmaradékos. Megköszöntem a munkáját, de nem vagyok tőle elragadtatva.Viszont azt nem tehetem meg,hogy fáradozott vele,és elkezdek rögtön megjegyzéseket tenni. Díjazom,hogy nekiállt, de sajnos az a baj,hogy így meg mégis nekem kellett újra elmosnom, így értelmetlen volt a dolog. Hogyan mondjam el neki,úgy,hogy ne sértsem meg a lelkét,hogy máskor azért figyeljen erre jobban oda? Ha még így megkérem,akkor is rosszul esik neki..28/n
2023. szept. 11. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Weaponized incompetence. Direkt szarul csinálja, így nem kell csinálnia.
2023. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

SOkan úgy csinálnak, hogy hanyatt kell esni, ha a férfi házimunkát végez. Te sem koszosan hagyva mosogatsz, ez felnőtt embertől elvárható. Nem jó a szeme? Menjen szemészetre.

Esetleg add neki a kaját az általa elmosott tányérokból. Talán észbe kap.

2023. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Jajj édes szívem, hát igen, nehogy bogyóka kis lelke sérüljön. Szerintem gyorsan dobj össze neki egy szendót és simizd meg a buksiját.
2023. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én nem hagynám szó nélkül, biztosan jelezném neki normális hangnemben, hogy legközelebb figyeljen oda jobban. Nehogy már még érdemérmet is osztogassak azért, hogy a közös teendőkből kivette a részét.
2023. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Valahogy így: "Köszönöm, hogy elmosogattál, értékelem a szándékot, de legközelebb egy kicsit legyél alaposabb kérlek, mert foltosak maradtak és újra kellett mosogatnom őket."
2023. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Dolgozzatok össze együtt. Eleinte te mosogass el, ő törölje tisztára az edényeket, majd tegye a szárítóra, közben nyugodtan mondhatod neki, hogy pl.: "Erre több mosogató kell, arra több víz", stb. Aztán 2-3 alkalom után cseréljetek és amikor ő mosogat, akkor figyeld és finoman szóban korrigáld.
2023. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd elöl.
2023. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
6-os, csak ezután 3 évesnek nézem, és nem tudok vele szexelni.
2023. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha első alkalom volt csupa jóindulatból, ne szólj egy szót se. Jó, hogy megköszönted. Majd belejön.
2023. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

"3 napra hazamentem a szüleimhez,és a barátom mosogatott el,mert arra már nem jutott időm."


Az a baj,hogy a barátodnak alapjáraton illene néha elmosogatnia,nem csak akkor,ha elutazol. Ez nem csak a nő dolga, hanem minden emberé, aki koszol. Jó, hogy már meg nem koronázod, csak mert egyszer hajlandó volt megcsinálni. De abban se volt köszönet. Látszik,hogy csak gyors összecsapta. Igenis figyeljen oda normálisan, a mosogatás nem egy bonyolult dolog.

Te meg ne nyald már így ki a fenekét, igenis végezzen ő is házimunkát, ott lakik, felnőtt ember.

2023. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!