Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párommal holnap megyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal holnap megyünk családi sütögetésre, hogy indítsak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 24 éves srác vagyok, ő pedig 52.

Indult aminek indult, de nagyon megszerettük egymást, és azóta együtt vagyunk (2 hónapja).


Jelenleg még senkit nem ismerek a családból a fián kívül, és holnap lesz a keresztfia születésnapja, ahova együtt megyünk, ès az egész család ott lesz (kb.20fő).


Azt mondta nekem, hogy nem tudja, hogy fognak reagálni a mi kapcsolatunkra, de nyilván rohadtul félek a helyzettől.


A kérdésem az, hogy hogyan kéne indítani, megismerkedni a családdal, aminek nyílván a túlnyomó része a párommal egy korú. Nyilván tudom, hogy be fognak támadni egyből.


Egy Bombayt viszek, illetve egy csokit ajándékba.



2023. szept. 22. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Egy kis csokor virág a párodnak és a család női tagjainak. Csoki is mehet.

A többi a személyiségeden fog múlni de a legjobb ha az elejßn csak figyelsz es csak akkor szolalsz meg ha kerdeznek

2023. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Esernyőt vigyél!
2023. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta a családnak, hogy hány éves vagy...? Ugye nem ott fognak vele szembesülni?

Miért támadnának be...? Ha én azt gondolnám a családomról, hogy betámadnák a páromat, oda se vinném.

2023. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha valóban szeretne, nem tenne ki Téged egy esetleges nyilvános megaláztatásnak.


Az egy dolog, hogy le kell szarni mások véleményét, de szerintem ez egyáltalán nem jó ötlet. Az persze tök jó, ha működik és boldogak vagytok...csak készülj fel arra, ha nem lesznek emiatt túl barátságosak veletek szemben.

2023. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk felnőtt ruhában menj, azaz ne valami gyerekes póló+tornacipő kombóban.
2023. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire számítsak, de virágot nem viszek mindenkinek, kizárólag a páromnak.

Ennek az az oka, hogy nem akarok féreértést!

2023. szept. 22. 13:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta nekik, hogy hány éves vagy, ugye?? Ettől nagyon sok minden függ...
2023. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A fiának ez volt az első kérdése, de azt mondta, hogy majd.

Szerintem csak utalgatott rá

2023. szept. 22. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon necces, hogy így bedob a mélyvízbe.
2023. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
😂😂 így biztos, hogy nem mennék.
2023. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!