Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi az egészséges hazajárká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az egészséges hazajárkálás mennyisége?

Figyelt kérdés

Van egy pár, 2 éve vannak együtt. Húszas évei második felében járnak, együtt élnek, tervezik a közös jövőt. Mindketten egyetértenek abban, hogy egymás mellett akarják leélni az életüket, és hogy inkább előbb, mint utóbb szeretnének házasodni, gyereket vállalni. A pár egyik tagjának szülei vidéken élnek, kb 3 órányi autóútra. Egy hazajárás abból áll, hogy pénteken munka után egyből csomagolás és indulás, és vasárnap este érnek haza.


Ilyen körülmények között véleményed szerint mennyi az egészséges hazajárkálás mennyisége? Mennyi férne neked bele?


*Úgy szavazz, mintha te lennél a kapcsolatban a az a személy, akinek a párja a hazajárkálós. Tehát nem a te családodhoz mentek.


2023. szept. 26. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Minden héten
Kéthetente
Havonta egyszer
Ünnepnapok + születésnapok
Ünnepnapok + fontos születésnapok (pl csak szülő), amennyiben ez kevesebb, mintha havi 1
Kizárólag ünnepnapok (karácsony, mindenszentek, húsvét, ki mit ünnepel).
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1, amikor valamilyen szülinapra vagy ünnepnapra esik.
2023. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kőbe vésett havonta, tehát néha ritkábban, néha gyakrabban ha pl ünnepek vannak
2023. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyugodtan szavazz a "Havonta egyszer"-re, ha úgy gondolod, hogy évi nagyjából 12, ami akárhogy is el tud oszlani.
2023. szept. 26. 14:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Egész hétvégére max kéthavonta, plusz fontosabb eseményekre.
2023. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Havi 1 max.
2023. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen kapcsolatban vagyok a párom szüleivel. Ha nem kedveljük egymást, nyilván az évi 1 is sok. Viszont ha jól kijövünk, szeretek náluk lenni, a városukban csalingázni, akkor szívesen megyek bármikor. Plusz kérdés, hogy otthon lenne-e más teendő/program, mert ha csak a szobában üldögélnénk, annál ez a kimozdulás is sokkal jobban hangzik.

Mindent összevetve 3-4 hetente szerintem megfelelő. Vagy váltani, egyik hónapban egyik fél családja, másik hónapban a másiké.

2023. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Amit bevezetsz, azt várják el később is, ne feledd.
2023. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Biztos nem mennék havonta egy egész hétvégére. Évente max 2-3 alkalom. Ellenben azt nem bánnám, ha a párom akarna menni minden hónapban és nélkülem menne. Én el tudom foglalni magam, vagy én is azokon a hétvégéken látogatnám a saját családom.
2023. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem semennyi sem férne bele, eszemben sem lenne egész hétvégéket anyósomnál lenni. Pedig jóban vagyunk, de ez már túlzás.
2023. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Havonta-2 havonta, ha jó a kapcsolat. Anyósom állandóan b*sztat, nála jó ha félévente, évente megjelenek, akkor is főleg a gyerek miatt. A férjem annyiszor megy, ahányszor akar. Idős az anyukája, ő azért gyakrabban meglátogatja 1-2 napokra.

10 éve vagyunk együtt, ez a kezdetektől így van.

2023. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!