Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pasim rettentő trehány.Tegna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim rettentő trehány.Tegnap úgy összevesztünk,hogy ma kidobáltam a papucsait az udvarra,de még onnan sem hozza be.Normális ember az ilyen? Volt már olyan,hogy ti is kidobáltatok valamit,és arra sem volt képes,hogy behozza?

Figyelt kérdés
Nem bírtam már tovább..de még ma is pofátlanul azt kérdezte,hogy mi a bajom,amikor tudva tudja.Olvastam itt olyan kommenteket,hogy ne mossak rá,meg dobjak ki ezt és azt...én megtettem..kidobtam az udvarra..ennek ellenére nem hozza be onnan.Akkor innentől kezdve,mit lehet tenni vele,úgy,hogy még neki áll feljebb?
2023. szept. 27. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem az exemmel jársz? :D

Amúgy aki ennyire trehany az sajnos nem fog megváltozni... :( Én is szakítottam, állandóan retkes lakasra meg kupira értem haza undorító volt.

2023. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Szakítani.
2023. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

Az embereknek általában 25-30 éves korára kialakul a gógyija, és olyan is marad.

Vagy megszokod, vagy nem. Ha neked így jó márpedig csak jó ha eltűröd.


Nézi a tv-t, pöffeszkedik, sok a mosatlan, sok a szennyes, nem takarít ki és hasonlók, a szemétből jön ki a csótány?


Vannak olyan nők akik szeretik sőt ilyen "férfiakat" kívánnak.


Felesége vagy? Szeretnél így az lenni? Megsúgom házasság után is ilyen marad, kivéve ha valami nagyon valami betalál neki.


Hány évesek vagytok?

2023. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Az en parom sokat valtozott,de regebb o is eleg trehany volt.

En amugy azt nem tudtam elviselni,hogy ne takaritsak egyaltalan utana vagy helyette,mert ot nem erdekelte.Fogadtam egy takaritonot,amit o fizetett. Most is,ha nem segit a takaritasban,akkor hivom. Nekem egyedul ez segitett.

2023. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kivételesen most nem a trehányság miatt nem hozza be, hanem azért, mert "csakazértse". Lényegében úgy van vele, hogy nem fog becsicskulva kimenni értük, amiért te próbálod rákényszeríteni.
2023. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Nálam a fater és a tesóm ilyen. Sajna az nem fog használni, hogy te nem csinálod meg, kidobálod a papucsot az udvarra stb. Az ilyen emberek természetüknél fogva ilyenek és nem is lettek megnevelve rendesen. Nem fog sajna változni a dolog, hidd el.
2023. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor maradjon örök életére egyedül,csak ennyit tudok mondani.AZ ilyen embernek még művagina sem való,nem hogy igazi..Semmit sem érdemel, csak egy jó nagy adag kutyagumit a szobája közepére,aztán nesze szagolgasd idióta. Ennyi,
2023. szept. 27. 13:42
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem kidobálni kell a másik dolgait, mint valami putris, hanem leülni és megbeszélni vele. Ha meg ez nem használ, akkor marad a szakítás.
2023. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Elég sokaktól kaptam azt a tanácsot,hogy vagy ez,vagy dobáljam a kukába a cuccait,majd észhez tér..Még a számára előnyösebbet választottam..
2023. szept. 27. 14:06
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin költöztetek össze? Vagy miért nem tűnt? Csak láttad, hogy mennyit "segít" az anyjának. Meg, hogy hová dobja a ruháit vetkőzésnél.🤔
2023. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!