Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van értelme a külön alvásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a külön alvásnak betegen?

Figyelt kérdés
Ti külön alszotok ilyenkor?

2023. okt. 1. 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Egészségesen is. A legjobb ha két franciaágyatok van, szexre összejöttök meg amikor szabadságon vagytok, aztán normál időben külön szobában alszotok, mert az sokkal pihentetőbb. Nehéz úgy aludni, ha más is tartózkodik ott, ahol az éjszaka nyugalmának kellene lennie.
2023. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem semmi értelme annak, hogy a másik fél is megbetegedjen... 1-2 éjszakát kibírtok egymás nélkül is.
2023. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kitana. ***** válasza:
21%

Nem aludtam soha külön csak ezért és az esetek többségében nem ugyanakkor voltunk betegek.

Egyébként nem sok értelme van szerintem, ha a nap további részében nem kerülöd messzire, álmában kevesebbet köhög meg tüsszög az ember, mint ébren, a betegség meg nem csak úgy átmászik rád az ágyban.

2023. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Nonstop köhögök, krákogok, forgolódok, felülök, lefekszem, vánszorgok, kimegyek pisilni....

Szóval ja, kiköltöztem a kanapéra, ne zavarjam az asszonyt aki aludna, mert korán kel, hogy menjen dolgozni.

hogy ígyis-úgyis megfertőzöm? Az lehet, de legalább mindneki a maga lehetőségeihe zképest alszik.

2023. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4 el szoktátok egymástól kapni?
2023. okt. 1. 18:11
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

5, ez általában úgy van nálunk, hogy ő hazahozza amunkahelyéről, mert gyerekekkel dolgozik, és köhög meg taknyol kb 3 napig.

Én meg 1 hétig nyomom az ágyat 39es lázzal és várom a papot:D


Gondolom nem nagy titok: én vagoyk kettőnk közül a férfi:D

2023. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Mi külön alszunk olyankor. Általában nem kapjuk el egymástól. (A covidod elkaptam tőle)
2023. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6 ő betegen megy dolgozni?
2023. okt. 1. 18:57
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig együtt alszunk és sose vagyunk betegek.
2023. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem tök normális ha betegen külön alszik az ember. Nem akarom megfertőzni, vagy ha ő beteg, nem akarom elkapni. Nem ezen múlik hogy milyen a kapcsolat.
2023. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!