Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megszeretném érdeklődni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edina Hegyi kérdése:

Megszeretném érdeklődni hogy Némegországban elfogadják az élettársi papírt Bajorország-ban?

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 01:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Németország ban××
2023. okt. 8. 01:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol? Milyen célból fogadják el? Nem vagytok házasok.
2023. okt. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ott is meg kell majd csinálni, az a neve, hogy Eingetragene Lebenspartnerschaft.
2023. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3/3 válaszoló. Köszönöm válaszod. Hol tudom megcsináltatni?
2023. okt. 8. 09:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk házasodni. Vagyis én nem tartom fontosnak. 🙂 Van 2 szép kis gyermekünk, és ők nem szólnak meg mert nem vagyunk házasok 🙂 Az AOK miatt kérdeztem mert a Párom nem köthet nekem biztosítást. 🙂
2023. okt. 8. 09:05
 6/10 anonim ***** válasza:

A párod által csak akkor lehetsz biztosítva, ha házasok vagytok. Sajnos élettársként nem fogadják el. Mi is emiatt házasodtunk össze.

A helyi Bezirksamt /Bürgeramt-nál lehet megcsináltatni.

2023. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha csak emiatt akarjátok megcsináltatni, akkor sajnos felesleges.
2023. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A biztosítás viszont fontos, és amíg nincs jövedelmed, jó lenne fizetni, mert a nem fizetésből nagyon hamar több ezer euró tartozás lesz.

Most azt hiszem 219 € havonta az összeg, tudom, hogy sok, de hidd el, jobban megéri, mint behajtókat fogadni 3havonta. Vagy pedig házasodjatok össze, ha nem vagytok nagyon ellene.

2023. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

+még valami.

A házassággal jobb adókategóriába kerülök, több lesz a fizutok is.

2023. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem dolgozom mert a Nagyobbik kisfiam 4+ beteg. Kislányom 1+ sajnos csak 2 vagy 3 évesen tudom bölcsibe tenni mert hol hordja a pelust hol nem. Én nem voltam a házasság ellen a kisfiam születése előtt sem után csak a barátom. Aztán kiderült hogy Barnika beteg, így nem is érdekelt tovább a dolog. Megszületett Lena, s nehezebb lett a dolog. Ezért kérdeztem hogy esetleg itt kinnt is működik-e az élettársi viszony. De sajnos nem. Köszönöm a válaszaitokat 🙂🙂
2023. okt. 8. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!