Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kettő közül melyik nőt választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő közül melyik nőt választanád?

Figyelt kérdés

Az első:

60 éves, jó háziasszony, a háztartásban mindent ő csinál, mos, főz takarít, teljesen kiszolgálja a párját, kényelmes életet biztosít neki. Nagyon jól tud főzni.

Külsőre: látszik a kora, nem tudja letagadni, telt testalkatú, de csinosan öltözködik.

Intelligencia és élettapasztalat: az átlagos IQ szintet alulról súrolja és kevés élettapasztalattal rendelkezik. Megszokta, hogy a hibáit, rossz döntéseket a párja hozza rendbe, anyagilag is.

Szex: 2-3 havonta, ő nagyon ritkán kezdeményez és rövid ideig tart, ha egyáltalán lesz valami, úgy kb. maximum 10-20 perc. Amikor elélvezett, részéről vége van a szexnek, a partnerrel már nem foglalkozik és hagyja, hogy az végül kiverje magának.


A második:

55 éves, a háztartásban elvárja a párjától, hogy ő is részt vegyen a munkákban, kedves, figyelmes, de nem szolgálja ki, mint az első.

Nem tud olyan jól főzni, inkább egyszerűbb ételeket készít vagy megrendeli valamelyik olcsóbb étteremből az ételeket.

Duci, öltözködése szerényebb, visszafogott.

Intelligencia és élettapasztalat: intelligens, széles látókörű, talpraesett, sok mindent átélt, önálló, túlélő típus.

Szex: 2-3 naponta nagyon kívánja és csak akkor kezd bele, ha elegendő idő van hozzá, ami órákban mérhető, de akár egész éjszakán át is élvezkedik. Imádja a kényeztetést, ugyanakkor odaadó, a partnerével is sokat foglalkozik, hogy neki is jó legyen.


Nyilván a fiatal korosztály nem választana egyiket sem, a kérdés nem nekik szól, hanem idősebbeknek.



2023. okt. 11. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok, de egy idősebb helyében a másodikat. Nem azért választunk párt, hogy kiszolgáljon minket.
2023. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

sry de:


egy értelmű hogy torzított, irányított a kérdés mert:


első nő:

- "élet képtelen"

- kövér

- buta

- önző az ágyban

- idősebb

második nő:

- talpra esett (+ diszkriminácio)

- soványabb (nem ir semmit a kérdező ebből hamisan azt sugallja hogy soványabb)

- intelligens

- sexy vad milf puma

- kicsit frissebb év járat


kedves kérdező nem vagy te olyan okos, ne itt keress ön igazolást az irányított kérdéseddel, nyilván meg fogod kapni, a sok h* aki nem ismeri ezt a taktikát még meg is fogja adni.


de kérdem én ha fel kínálnak neked egy darab kulát és egy adag liba pecsenyét akkor nyilván a többség a liba pecsenyét fogja választani kivéve azt a kevés fekalofilt aki rá rabol a kulára xd.


amúgy egy ilyen egoista idióta nő mint te aki itt próbál ön igazolást találni nekem személy szerint nem kéne, úgy hogy volt hasonló csajom és tudom hogy miről beszélek ő is itt kereste az ön igazolást az óta járok ide meg mutatni az ilyen i* az érem másik oldalát.


béke.

2023. okt. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Miből gondolod, hogy nő vagyok?? Olvasd el még egyszer a leírtakat: az első nő telt, második duci. Érted a különbséget? Második a "kövér"!!!
2023. okt. 12. 07:02
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Még valami: második nem öltözködik csinosan, szürke egér.
2023. okt. 12. 07:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy rendes férfinak nem szolga kell, nem bejárónő, hanem egy intelligens társ, akivel a szex is jó.

Ezért a másodikra szavazok.

Nyilván senki nem tökéletes, de lehet javítani a hibákon, fogyókúra, új ruhák és ő is csinos lesz.

2023. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!