Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátomat folyton uszítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat folyton uszítja ellenem az anyja.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal van egy közös házunk,de még nem élünk együtt teljes mértékben, mert csak én lakom a házban egyenlőre teljes mértékben, a barátom az anyjáékkal való közös munka miatt még fent dolgozik a saját szobájában. Nem a közös otthonunkban,mert felújítás alatt van a szoba,amit irodának szeretne használni. Ugye mint minden kapcsolatban,itt is vannak szabályok,amiket a barátom nem akar/nem szeret betartani. A minap az apja,elszólta magát,hogy van olyan,amikor a fiú panaszkodik fent,hogy itt velem nem tud normálisan közösen élni,mert sok az olyan szabály,ami náluk nem volt jelen,vagy az anyja megcsinálta és neki nem kellett. Különösen háklis vagyok,ha valaki a higiéniai szabályokat nem akarja betartani,és ő pont ezeket akarja elsumákolni. Az anyja fent azt oltja belé,hogy amit nem akar nem kell megcsinálni,mert náluk sem volt divat..Nem vagyok tisztaság meg munkamániás,de a minimumot sem akarja betartani,és csodálkozik,hogy folyton csak a morgolódás van. Itt a házban semmit sem csinál, eszik,alszik és kb ennyi a mutatvány,amit elvégez. Ellenben követel, a szabályokat nem akarja betartani (mert abban sem vett részt,hogy ezeket közösen alkossuk meg). Szereti a rendetlenséget a káoszt,mivel ott fent is ezt szokta meg náluk,és itt is ezt akarja folytatni,amit én nem engedek.Takarítás részéről 0, főzni sem főz, egyszóval a házunkban, a közös otthonunkban semmit sem tesz, csak nekem keresztbe..Odafent pedig arra noszogatják,hogy rúgjon fel minden szabályt,meg kötelezettséget, mert így nem lehet élni..ha nem akar dolgoznia sem muszáj (házimunka). Mit tegyek? Mondjam meg az anyjáéknak,hogy fejezzék ezt be?
2023. okt. 22. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

"Mit tegyek? Mondjam meg az anyjáéknak,hogy fejezzék ezt be?"


Inkább szakíts, úgyis rájuk fog hallgatni, mert eleve lusta, retkes disznó. Nem fogod tudni "kinevelni" soha. Inkább össze se költözik veled, hát nem látod? Te csak szexre vagy és arra lennél/vagy, hogy körbeugráld mint otthon teszik.

Eszedbe se jutott komolyan, hogy inkább el kéne hagynod? 🤔😱

2023. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs szex köztünk,épp azért mert nem költözött le hozzám teljesen.
2023. okt. 22. 20:04
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Mióta vagytok együtt egyáltalán?
2023. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha sokat mondok,abba kapok belekötést,ha keveset akkor abba,így inkább nem írok erről semmit,mert nem témába vágó.
2023. okt. 22. 20:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de miért vagy vele ha úgyse fog megváltozni inkább nyafog otthon ki tudja mit rólad? Ő uszítja a szüleid ellened és nem fordítva.
2023. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Gondolod,hogy nem fog? Biztos vannak dolgok,amikkel meg lehet egy férfit változtatni,valamilyen irányba,ha nem is teljesen de csiszolni tuti lehet rajta. Biztos vannak olyan párok,és olyan nők itt,akiknek valamilyen módon sikerült hatni a pár férfi tagjára.
2023. okt. 22. 20:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva úgy gondolom nem, mert ő csinálja a feszkót. Otthon rólad rinyál, hogy mentsék meg tőled, érted? Az ilyen típus szerintem nem fog változni jobb irányba. Ha netalántán meg is csinálna ezt-azt nyafizna ugyanúgy és te lennél úgyis a rossz. Miközben a szülők a hibásak, hogy ráhagytak mindent. Te dolgod, próbálkozz, de számomra ez veszett ügy.
2023. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk simcs szex...emiatt..

Mert a retkes csótány anyja hozzánk koltozott. Normális nő, eleve nem áll le olyan pasival, aki az anyjaval él...de ha később költözik oda.... - 😔

Ugy meg nem lehet szexelni, hogy a k*rva ott van a másik szobában.

2023. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem az anyja uszítja a barátodat, hanem fordítva. A barátod picsog rólad az anyjának.

Nem fogod tudni megváltaztatni ha magától egy lusta here. Ez már az is marad. Ha vele maradsz, fogadd el így, mert mindig te leszel a csicskája.

2023. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Így van,ő a hibás. Nem hiszem, hogy ez egy szeretetteljes kapcsolat, és most finoman is fogalmaztam 😂



Magadat minősíted, ha ezzel a retkes faszival maradsz. Nem értem az embereket, komolyan.

2023. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!