Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Anyós szerint nem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós szerint nem létezik olyan, hogy egy pár annyira egy hullámhoszon legyen, hogy a pillantás ól is tudja mire gondol a másik mit is akar. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Nagyanyám mindig azt mondta, az évek alatt ùgy}összecsiszolódtak, hogy kapásból tudták mit akar a másik. Nálunk a barátomnak még logikája sincsen hozzá, hogy a kezem alá dolgozzon, vagy szavak nélkül az arcomról olvasson, pedig egyértelmű minden. Az a típus vagyok akinek minden kiül az arcára, titkolni sem tudok semmit. Ő meg egyszerűen sosem veszi a lapot semmilyen téren.
dec. 11. 03:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nincs. Nekem nem egy párom tudta mire gondolok a semmibol is.
dec. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza. Mi is egy pillantásból értjük egymást.

Sőt annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy sokszor szinte kitaláljuk egymás gondolatait. Például pont azt főzöm ebédre, amire a férjem hazafelé a buszon gondolt, hogy de jó lenne, mert már régen volt. Ugyanez fordítva is működik. Tényleg gyakran jut eszünkbe ugyanaz.

dec. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak az előttem szólok, de mi is nézésre tudjuk ki mit akar a másiktól vagy mit gondol. Annyira egyek vagyunk hogy néha én is meglepődve nézek. Anyós az életetek meg rontója. Mit foglalkozol egy savanyú, gonosz önző nővel. Azért mert azt sem tudja mi a szerelem, nem kell neki mindent elhinni.
dec. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit buta a barátod.
dec. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Azért ez a “gondolatolvasósdi” ez eléggé kontextus függő.

+ nekem párommal vannak előre megbeszélt jeleink, ebből sokan azt gondolják, hogy olvasunk egymásban, pedig csak van egy leegyeztetett jelrendszerünk bizonyos szituációkra.

dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém azt is tudja mikor fáj a fejem, mikor van rossz kedvem, elég rám néznie, mégcsak a szemeimben sem kell olvasnia. Nekem is elég a hanglejtés, testbeszéd. Nincs igaza.
dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nincs igaza. Nekem olyannal is működik, akit alig ismerek, mégis pillantásokkal ledumáltuk egymással, hogy "bírlak, de nem lehet köztünk semmi". Ez leginkább egymásrahangolódás kérdése. Mennyire vagytok egy hullámhosszon. Simán lehet az ellenkezője is, hogy nem tudnak soha eljutni ilyen szintre, mert annyira különböznek.
dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Már miért ne lehetne. A legközelebbi/legrégebbi barátaimnál is tudok sokszor mit gondolnak. Ezer éve ismerjük egymást, sokszor voltunk már együtt sok szituban, együtt nőttünk fel kis tinikből. Ismerjük egymást rezdüléseit, testbeszédét. Akkor ez pároknál miért ne lenne lehetséges?
dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nincs iagaz anyósnak. Nagyon is van ilyen.
dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20+ éve ismerem a férjem, nyilván vannak olyan szituk, amikor tudom, hogy mit fog csinálni/mondani/mire gondol és vannak olyan kérdések, amiket fel sem kell tennem, tudom mi a válasz (és vica versa). De ez működik (nyilván nem ennyire erősen) olyan baráttal vagy rokonnal is, akivel szintén ismerjük egymást régen, és jó, szoros a viszony. :)
dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!