Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem vagyok boldog vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok boldog vele? Mindenem megvan, ő szeret is engem nagyon, amit csak tud megad. Ennek ellenére nem vagyok boldog.Miért?

Figyelt kérdés
Csinálom a napi teendőket,dolgozom,pénzt keresek, mint bármelyik nő.Viszont,olyan kiégettség érzés van bennem,hogy legszívesebben ilyenkor ki sem dugnám az orromat a szobából.SZokott olyan is lenni,hogy felmerül bennem a kérdés,miért születtem meg,minek vagyok én itt.Egyedül érzem magam a kapcsolatban,hiába van itthon,hiába van mellettem. Úgy érzem magam,mintha börtönben lennék. Nagyon hiányzik az otthonom is, a hazalátogatás nem elég. Ott szeretnék élni,de jelenleg ez nem lehetséges.(minden alternatívát végig gondoltunk,de jelenleg nincs rájuk mód). Nem tudom,hogy alapszinten a kapcsolattal van-e gond, vagy mi lehet a probléma.Csak annyit érzek,hogy ez nekem így nagyon nem jó,és boldogtalan vagyok. 29/n Keressek fel pszichiátert?
2023. dec. 12. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A pasid a szülei szoknyáját képtelen elengedni kb 30 évesen, te meg a nagyszüleiddel egy faluban akarsz élni, ahol a házukban zsarnokoskodtak feletted. Szerinted ha majd ott laknátok, de külön házban, akkor nem járnának a nyakatokra? Vagy nem tudom miben merült ki a zsarnokoskodás. Bár az is igaz hogy jó eséllyel ők mennek el előbb. Valami kompromisszumot kell találnod a pasiddal, mert ez így nem jó, hogy te rühelled a helyet, ahol most laktok, de ő meg azt, ahol te akarsz lakni. De elsődlegesen meg kell tanulni elengedni a szülők/nagyszülők kezét, már rég felnőttek vagytok..

31f

2023. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

#5 vagyok és én nem tehetek róla kérdező, hogy nem osztottad meg, hogy mi is valójában a helyzet. Ha segítséget vársz el akkor jó lenne hogyha minden fontos információt közölnél.

Én honnan tudjam, hogy zsarnokoskodnak az ő nagyszülei ha nem írtad le? Csak nem gondolod hogy majd kikérdezlek mint valami interjún.


Fogd meg magad és lépjél le, de a családról akkor is le kéne szállni. Amit írtál nagyon durva és beteges.


Egyébként nem tudsz különbséget tenni két foglalkozás között: pszichológus és pszichiáter. Kettő különböző szakterület.


Kötődési zavaraid vannak és nincs eszed se.

Nem tudom, hogy minek mentél hozzájuk, alap, hogy a két szerelmespár együtt él, mert a szülők/nagyszülők beleütik az orrukat mindenbe.


Ennyire lenn van a léc? Mindegy, csak farok legyen, vagy se? Ez itt a nagy kérdés és persze az, hogy végre leszakadsz-e a családról, már rég le kellett volna.

2023. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

LOL, félreírtam, feletted zsarnokoskodnak és mégis hiányoznak.

Abnormális viselkedés részedről.

Mintha Stockholm-szindrómás lennél.

Egyáltalán nem a te faludba kéne menni lakni hanem máshová a toxikus családtól jól távol, csakis együtt lenni és nem engedni, hogy más belekontárkodjon a ti kapcsolatotokba.

Réges rég tudnod kellene, hogy nem vagy mentálisan épeszű a pároddal együtt. Kérlek ne szülj gyereket, annyit szenvedne, mint a kutya. Maradjatok csak ketten vagy légy vénkisasszony ha egyszer annyira családfüggő vagy.

Őszintén szólva a pszichológiai tanácsadás csak akkor ér valamit ha te teszel is érte kegyetlenül, hogy jobban légy.

2023. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!