Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy párkapcsolatban tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban tudni kéne a másik nagy problémáját?

Figyelt kérdés

Pl az én párom azt mondta,h mindig megjátsza a mosolygást és mindig jópofizik és szerintem ez az ő nagy gondja. (De nem tudom menyire hidjem el, h valóban így van. Szeret túlozni)


Az én nagy próblémám meg, az h nem akarok élni egy fogyatékoságom miatt ami megnehezíti az életem. Sosem tudok boldog lenni, de muszáj annak mutatnom magam.

Ezt egyszer el kellett mondanom neki, de nagyon rosszul fogadta,így azóta nem teszek öngyi kisérleteket. (Direkt irtam öngyinek) és nem is kell neki elmondanom,h menyire depresziós vagyok.



Mindenkinek vannak ilyen rossz gondolatai vagy nem is tudom minek nevezem. Vagy csak néhány embernek.


dec. 27. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tud jól működő lenne állítólag egy kapcsolat ha mindent megbeszéltek egymással és meg is tudjátok azt osztani.


Természetesen vannak olyan emberek akiknek vannak ilyesfajta gondolatai is.

dec. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk jól müködik. Ha látjuk egymáson, h kifagyunk az élettől törödünk egymással. És valahogy tudjuk h mikor akar a másik beszélni róla és mikor nem. Szóval ezzel nincs baj.
dec. 27. 07:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek nincsenek olyan gondolatai. Pszichológuson gondolkodtál már? Nem gondolod, hogy miattad is állandóan jókedvűt játszik?
dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy szakembert, ha nem vagy boldog
dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Geez, nem, abszolút nem általános, hogy kényszeresen megjátszátok, hogy boldogok vagytok. Miért teszitek? Miért nem lehet azt mondani, hogy "szomorú vagyok, nincs kedvem mosolyogni"? Mi ez a kényszeredett mosolygásmánia manapság?


Én is fogyatékkal élek. Az élet szar. De ez az egyetlen ami van, szóval csinálni kell, eldobni vagy szarabbá tenni önsértéssel nettó ostobaság. De javítani, de legalábbis megtanulni elviselni azt lehet. Pszichológus, vagy esetedben inkább pszichiáter tud segíteni. Meg a párodat is küldd el, mert az élet mímelése is kva beteges.

dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!