Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivel töltitek a munka utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel töltitek a munka utáni közös szabadidőt?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok egy nagy dumás csaj, nehezen kommunikálok másokkal, viszont a páromnak sikerült megnyílnom úgy 90%-ban a 4 évünk alatt. Ehhez képest azt vettem észre, hogy hazaér 5-6 között a munkahelyéről, és egyszerűen nem tudunk mit csinálni. Megvacsorázunk, azt is általában valami video kíséretében, majd B tervnek ott van a sorozat nézés, amit őszintén unok már, de jobb ötletem nincs is.

Én itthonról dolgozom, szóval sok inger nem ér, amiről mesélhetnék. Ő pedig valamiért nem mond sokat a napjáról, hiába kérdezem. Örülnék, ha eljárnánk valahova, akár csak sétálni egy fél órát, mert akkor is történhet valami szokatlan, de azt mondta, hogy neki ilyen kimozdulásokra nincs szüksége, ő itthon akar lenni velem bekuckózva. Néha már direkt akkor megyek el itthonról, mikor tudom, hogy lassan hazaér, vagy örülök, mikor megtudom, hogy elmegy kocsmázni a haverjaival, így az aznap este teljes mértékben az enyém.

Közös főzések meg vannak hétvégén, azok jó hangulatban is telnek, de egyszerűen annyira nem tudom itthon lekötni kettőnket, hogy sokszor kín szenvedésnek érzem az estéket. Nem gondolom, hogy ez konkrétan az ő személye miatt lenne, hogy más férfival könnyebben elbeszélgetnék. Egyszerűen unok itthon ülni, inger nélkül, és nem vagyok képes témákat bedobni beszélgetésképp, amiről hosszasan diskurálhatnánk.

Ti mivel foglaljátok le magatokat munka után? Mi ebből a mókuskerékből a kilépési lehetőség?


jan. 4. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem passzol a személyiségetek, csak úgy vagytok egymás mellett, de minek... Ez amolyan "alibi" kapcsolat ami van és kész, kb. ennyit lehet elmondani róla. Teljesen külön programjaitok vannak, csak lakni jártok össze.
jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Remek kapcsolat lehet. 🙄 én a helyedben inkább azon gondolkoznék el, hogy kell-e ez nekem hosszútávon. Tizenx éve vagyok házas, de rengeteg dolgot fel tudnék sorolni, amit munka után csinálunk.
jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi izgalmasat, vacsi, miközben megnézünk egy sorozatrészt, aztán pihenünk, beszélgetünk. Nincs is másra erőm.
jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt mi a férjemmel kis túlzással bármennyit képesek vagyunk beszélgetni kb. bármiről, másrészt mindketten bejárunk az irodába is, bár heti 2-3 napot itthonról dolgozunk, ismerjük egymás munkáját, az aktualitásokat, munkatársakat, ezekről is mindig beszámolunk egymásnak a nap végén.


Van kutyánk, szokott lenni közös kutyasétáltatás, jó időben találkozás barátokkal, néha szoktunk moziba, színházba, koncertre menni. Otthoni programok: közös főzés vagy társasozás vagy sorozatnézés. Sportolni külön járunk, az nálunk soha nem volt közös program. De bőven vannak olyan esték is, amikor ő játszik a gépén vagy figurákat fest és közben hangoskönyvet hallgat, én meg netezek/TV-t nézek/YT videókat, vagy dolgozgatok vagy csetelek közben vagy olvasok, két külön szobában, ennyi én-idő kell nekünk, de mivel ki van egyensúlyozva a többivel, így nem zavaró. Külön programjaink is szoktak lenni, vannak nem közös barátaink, szülőkhöz, tesókhoz sem mindig együtt megyünk. Bevásárlás változó, kisebb bevásárlást felváltva csináljuk, általában munkából hazafelé jövet, nagyobb bevásárlásokra közösen megyünk, általában kocsival.


De olvasva a kommented, nálatok más problémák vannak, úgy tűnik NEKI nincs igénye közös programokra, akár otthon, akár házon kívül.

jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!