Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez undorító viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez undorító viselkedés? Szakítanátok ha a párotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 éve lakunk együtt és állandóan kinevet ha véletlenül álmomba eleresztek egy galambot. Azt hagyján de állandóan fingik meg olyan pozíciókba van hogy a feje mellé teszi a lábát és úgy ereszti el. Nagyon kellemetlenül érzem magam mert szerintem ez nagyon ciki. Próbáltam vele beszélni és elkezdett a mondandóm közepén fingani


Az apja ugyanezt csinálja, társaságban se zavarja ha ott vannak körülötte, letojja és hatalmasakat fingik meg nevet



Nektek szakítóok lenne?



jan. 11. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem igen. Mentálisan egy kisgyerek.
jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
A barátod neve véletlenül nem Terrence vagy Philip?
jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Már rég szakítottam volna, nem tudom mire vársz még.
jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Én össze se jönnék ilyennel. Hogy lehet ilyen emberhez vonzódni egyáltalán?
jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Úristen... Mekkora primitív suttyó. Persze, hogy szakítóok.
jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Húzd meg az ujját xd!


Szerintem mókás, sry de mindenki fingik ez természetes.


Kicsit vegyen vissza de nem kell e miatt szakítani.

jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
De nem azért kell szakítani utolsó,mert pukizik hanem azért, hogy mint a dedósak szétrakja vagy mit csinál és röhög rajta meg persze a kérdezőn. Mindenegyes pukizás nem lehet olyan vicces inkább büdös és nem kéne bármikor bárhol kiengedni.
jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

7.


Konfuciusz mondá vala, hangos fingnak nincsen szaga; de amelyik sunyi, lapos, annak szaga irtózatos!

jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom nem ez az egyetlen primitív megnyilvánulása. Emellett a tiszteletlenség egyértelmű jele is. Ez pedig megmutatja a kapcsolat minőségét, jelen esetben annak hiányát.
jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A feje mellé teszi a lábát??
jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!