Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon bolond vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bolond vagyok, hogy ezt gondolom?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy a férjemnek én voltam az első, de igazából egyáltalán nem bánnám, ha más nőkkel is elmenne, ha még mindig engem szeret, legalább kipróbálna mást is. Nem lennek féltékeny, egészen addig, amíg nem akar emiatt szakítani velem. Viszont ő nem az a típus egyáltalán, hogy más nőkkel legyen.

Nagyon bolond vagyok?


jan. 12. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Igen.

Örülj neki, h ilyen jó férjed van.

Amúgy nem tudom mit gondolsz, de a férfiaknál pont a szexbol jön a szerelem. Kivalaszt egy külsőre tetsző not, lesz szex és utána márcsak egy lépés h beleszeressen. És akkor téged otthagy a fenébe.

jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Őrült vagy egyenesen. Más nő a lábát csókolgatná a férjednek és fogja is ha szerinted nyugodtan mehet szexelni másokkal, az egyik megfogja magának.
jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem vagy bolond. Én is a nyitott párkapcsolatokat preferálom.
jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Fogd meg a kezét és menjetek le egy swingerbe :) Nem bolondság, hanem egyedi szexuális preferencia. Oda sem azért mennek a párok, hogy szakítsanak, hanem hogy a közös vágyaikat megéljék.
jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha megtudja hogy milyen egy igazi jó szűk lyuk meg egy igazi istenes szopás akkor menni fogsz a levesbe.
jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

5

Ha ennyin múlik a kapcsolatuk, akkor menjen is. :D

jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szorongásaid vannak ez miatt. Neked. Es nem neki..
jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó a szexuális életünk, van benne minden :) Csak ha esetleg mással is kipróbálná, én nem ellenezném.
jan. 12. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:
És kipróbálná? Vagy miért merült ez fel egyáltalán?
jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem próbálná ki, én csak magamban gondolkodtam, hogy egyáltalán nem bánnám. Lehet, hogy én vagyok más beállítottságú, mint ő.
jan. 12. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!