Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az,hogy egészen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy egészen addig tök jól kijövünk egymással, amíg el nem kezd fájni valamim,és utána egyik pillanatról a másikra úgy meggyűlölöm,hogy azonnal szakítani akarok?

Figyelt kérdés
Észrevettem a párkapcsolatomban,hogy ha akármilyen fájdalom ér (legkisebb hatására is), azonnal szakítani akarok,és annyira kiakadok,hogy rögtön nekiesem a barátomnak,személyeskedni kezdek, és elhordom mindennek..sajnos minősíthetetlen stílusban. Amint megoldódik a probléma, és elmúlik a fájdalom minden megy úgy mint előtte. De amikor beüt ez a krahh, akkor még abba is belekötök,hogy miért nem képes letenni normálisan a cipőjét, vagy bármilyen más apró dologba is.. Ez mitől lehet?
jan. 19. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a barátoddal való kapcsolatodban működsz így?
jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lobbanékony, hirtelenharagú vagy, gondolom nem csak a párkapcsolatodban, hanem az élet minden területén. Mielőtt kicsattansz, vegyél egy nagy levegőt, számolj el tízig. Rohadt nagy meló változtatni ezen, de megéri.
jan. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon lobbanékony vagyok, talán tùlságosan is. De ez leginkább tényleg fájdalommal való társuláskor jön ki.
jan. 19. 01:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Agressziv vagy.. ehhez szakember keĺl.. gyerekkorodban bantalmaztak azt szinte 100% .
jan. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csak sajnálni tudom a pasit ismertem hasonlót egy bizonyos idő után rémálommá válik a dolog és jobb szakítani az ilyen pasival vagy nővel.
jan. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezelni kéne téged/magadat vagy valami jel a kapcsolat ellen. Meditálj rá.
jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"még abba is belekötök,hogy miért nem képes letenni normálisan a cipőjét, vagy bármilyen más apró dologba is"

Ezek a dolgok eleve zavartak. Nagy dolgok? Apró dolgok? Ne akarj tökélataset. Olyan nincs. Ha valami nem tetszik, dönts - elfogadom, nem fontos/zavar, szólok, kérem, megbeszélem. És nem lesznek maradvány, elrejtett bosszúságok, elégedetlenség. Mindent rögtön tegyél a helyére. Fontos/nem fontos, hogy oldom meg?

jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!