Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó megoldás?

Figyelt kérdés

Gondoltam haza költözök 1-2 hétre (vagy nem tudom még mennyi időre lenne szükség.) És a párom sem bír ki nélkülem ennél több időt, szóval biztos jönne ő is és megtudja milyen érzés nekem, hogy az ő családjánál kell éljek és talán neki is kedve lesz összeköltözni kettesben.


Mert nem akar összeköltözni, de én nem akarok a szüleivel élni tovább. Nem akarok rajtuk élősködni.


jan. 24. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ti ketten tudjátok eldönteni.
jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy ez beválna, de egy próbát lehet hogy megér.


Beszéljetek inkább arról, hogy hogyan képzelitek a jövőt. Pl ő el akar majd egyáltalán költözni? Lehet igen, csak kell neki még egy fél év és tudtok kompromisszumot kötni.


Én a helyedben nem költöztem volna oda.


Remélem meg tudjátok oldani, de ne félj szakítani, ha mégsem.

jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én is megbántam,h ide költöztem mert így nehezebb ráveni az összeköltözésre. De ha már megtörtént a baj, helyre kell hozni
jan. 24. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog használni meglátod. Ha nem hat rá a szép szó akkor az se fog, hogy döntésre kényszeríted.
jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mik az indokai, ami miatt nem akar önálló életet?
jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne taktikázz meg játszmázz. Egy ilyen komoly döntést közösen kell meghozni, nem belelökdösni a másik személyt. Ha nem tudtok megegyezni az összeköltözésben, akkor felesleges megpróbálni.
jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vezet sehova. Vilagosan es egyertelmuen kell kommunikalni. Bela, en mar nem tudok tovabb egy fedel alatt elni masokkal. Ha nem tudod megtenni a kovetkezo lepest a kapcsolatunkban, hogy sajat otthonunk legyen, akkor en megteszem egyedul. Ebbol Bela felfogja, hogy vege az idohuzasnak es a mamahotelnek, donteseket kell hoznia es felelosseget vallalnia ertuk. Nyilvan koromszakadtaig vedeni fogja a kenyelmes letezesenek az alapjait, de ebbol meg te is lathatod, hogy ez az ember egyaltalan nem keszult fel a nagubetus eletre. Neki eleg a kisbetus is, anyuka mellett. Boritekolom, hogy az elso mosogatas amukir szoba fog kerulni, mar rohan is vissza anyuci melle. Keress felnott ferfit, aki nem csak testileg felnott, hanem ertelmileg is.
jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi nem fog hatni. Az én exem sem akart elköltözni, mert az anyja mindig kiszolgálta meg így nem kellett neki fizetnie semmit, az apja meg pénzelte és az elfogyott volna hamar ha albiba mentünk volna. Százszor beszéltem vele erről, pro kontra listát írtam, és én is bepróbálkoztam azzal, hogy menjünk át az én szüleimhez pár napra, mert üres a lakás, tudod milyen kifogással jött? Én nem főzök :D Szakadok már a röhögéstől komolyan de akkor nyilván nem nevettem. Az anyjától meg kivoltam, napi szinten ránk nyitott (igen szex közben is), nem tisztelte a határainkat, folyton a szobánkban lebzselt, nekem persze egy rossz szavam sem lehetett mert ők a nagy eltartók és kiszolgálók. Én szakítottam, első dolga volt a haverjaitól megkérdezni, hogy odaköltözhet e hozzájuk az albiba. Ez nem jött össze meg szerintem nem is akarta, de akkor már azzal jött nekem, hogy azért menne el onnan, mert minden rám emlékezteti a szobájában. Nem azért, mert önállósodni akarna...
jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!