Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miben más két diplomás ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más két diplomás ember ( pl orvos, mérnök stb)kapcsolata, mint mondjuk két alacsonyabb iskolázottságu párnak?

Figyelt kérdés
Mind a mindennapokat illetően, beszélgetéseket egymás közt stb.
jan. 24. 17:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát én nem tudom, de a szomszéd tanárpár is egymásra ordítozik meg az orvosom lánya drogos. Sőt alkoholista fogorvost is ismertem, már meghalt és nem végezhette a munkáját. Szóval igaz, hogy a jobban szituált emberek valószínűleg nem ordítják le egymás fejét főleg nem közönség előtt, de szurkálódnak, gyűlölik egymást ugyanúgy egy páran. Meg lehet a pincért nem érdekli a Louvre, de attól még lehet békés, szeretetteljes kapcsolata. Úgy gondolom, hogy inkább a személyiségeden múlik.
jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

11 a kivételekről beszélsz az hogy jon ide.


En is mondhatnám pl az emberiség alapvetően nem gyilkos. Aztan jon vki es arrol papol hogy de hányan vannak a sitten.

Attol még nem az az általános.

jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%

#9 Nem tudom, nekem speciel kettő ilyen is van a családomban...

Szerintem ha tényleg érdekel a téma akkor érdemesebb lenne tényleges kutatómunkát végezned; utána tudsz olvasni hogy mik a válások leggyakoribb okai.

Mert a gyk színvonala az, hogy a szappanoperákon szocializálódott zsenik szerint a diplomások a szabadidejükben max tollaslabdáznak és csellóznak, a diploma nélküliek meg zsírtól fröcsögő teli szájjal kiabálnak egymásra.

Most ezzel mit lehet kezdeni?

jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Hm, de miért általános az, hogy egy fodrász-szakács páros csakis Mónika show szintet képes elérni? Az miért nincs megemlítve, hogy akarnak fejlődni, többre vinni mint lehetőség? Miért van az, hogy aki nem diplomát szerzett az automatikusan buta, proli ember lehet kizárólagosan ezen az oldalon?
jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben, a diplomások is büdöset sz@rnak.
jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14%
Jobban megfontolják a dolgokat, elegáns helyekre járnak stb.
jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább hogy a diplomás pár nem bszik a nyomorba 3 purgyét a csokért.
jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%
1: Ez förtelmes és hazug általánosítás!
jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Illetve az egész kérdés alaptalanul buta általánosításra épül és nem lehet különbséget tenni! Diszkriminatív is. Van érettségi nélkül is magas intelligenciával személy és van diplomával is buta ember! Elmondom, hogy dolgoztam buta diszkriminatív diplomások között és magamhoz hasonló szakmásokkal alakítottunk ki normális barátságokat. Egyikük konkrétan intelligens. A diplomások állandóan kocsmába jártak vihorászni, oda hívtak minket, nekem már rossz volt. A munkaprogram lejárta után is hívogattak, de le is pattantam már róluk.


35/F

jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19. Persze , a nagy reszuk egyetem alatt alkohol es kabszer fuggove valik.. okoskodni csavarni a szavakat azt tudjak..
febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!