Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan bannátok egy ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bannátok egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Nagyon csinos, nőies. Mindene tökéletes de tényleg. A teste, gyönyörű az arca és a stílusa is szexi. Házias, nagyon jól főz, süt. Viszont nagyon erőszakos, ki áll az igazáért. Egy ilyen nőnek elnéznétek ha esetleg negatív tulajdonsága van?

jan. 29. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy súlyos hiba is felboríthatja a harmóniát. Persze, elnézem neki, ha ő is elnézi nekem, hogy én meg heti kétszer akarok anális szexet. Ez csak egy példa.
jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Te csaltad meg és azért vitázik? Vagy ő téged?
jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Minden emberrel normálisan bánok, amíg meg nem győz, hogy nem érdemli meg.


Hogyha valaki megcsal, folyamatosan indokolatlanul vitatkozik, akkor kuka. Fontosabb saját békességem, mint egy szép lyuk. Vannak normális, csinos nők is!

jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Erőszakos az aki határozott és kiáll az igazáért? Ez negatív tulajdonság amit el kéne nézni? Aztaleborult 🤡

Én amúgy ez vagyok akit leírtál, mínusz sürgésforgás, sütés-főzés, cselédmentalitás. És nem kérek bocsánatot miatta. De nem is ilyen incellel vagyok, aki ilyen betörendő szépleányokról fantáziál.

jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%
Nekem bejönne egy ilyen nő, elfogadnám, hogy neki a mentalitása ilyen.
jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%
Volt párom nem tudta nekem elnézni, hogy kiállok magamért én nem sikerült megvezetnie, mint az exét. Családja se nézte el ezt.
jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha megcsal akkor azt biztosan nem nézem el sem neki, egyáltalán senkinek. Erőszakos a jelleme? Tudok megállapodást, ha idegbeteg minden szakon akkor élhetetlen vele az élet! Így akarod leélni az életed, egy ilyen nővel aki csak fűvel fával? Egy egészséges szabad nincs mert leugat!? Köszönöm szépen de nem! Nézhet ki bárhogy, lehet a legjobb alakja, úgy is többen élik!
jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
Ez tipikus kettősmérce. Csak mert elég jónő hajlamosabb vagy jobban elviselni a negatívumot, míg ha kevésbé lenne az, ennél kisebb negatív tulajdonságon is problémáznál. Az meg hogy karakán, engem szerintem nem zavarna amíg kompromisszumképes és nyitott. Ha pedig túlsagosan meghunyászkodó típus lenne azzal is lenne valakinek baja. Ne az legyen már a mondat eleje hogy jónő... Persze válasszon mindneki olyan embert akit vonzónak tart, de ne azért tartsd meg mert jónő, és dobd mert nem elég jó nő ha a személyiségével van valami problémád.
jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Erőszakos? Akkor repül is a pitsába!
jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem "minden szaron vitatkozik", hanem kiáll magáért, pontosan.


Én is ilyen vagyok.

Utálja a barátom? Kicsit, de nem érdekel, de nem fogok mindenre rábólintani, amit kitalált, akkor sem, ha összekapunk.


Bocs, ez az alap, hogy megbeszélitek a dolgot, akkor is - főleg akkor -, ha nem egyezik a vélemény.


De te lenézed őt.

febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!