Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nem tudok semmit tolerálni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok semmit tolerálni/ elnézni a barátomnak, akkor ez a helyzet így már veszett fejsze? Ahogy telnek a napok,és egymással élünk,úgy jönnek elő a különbségek köztünk. Szakítsak?

Figyelt kérdés
Rettenetesen idegesít a lustasága,gyerekessége. Csodálkozik,hogy megvan fázva másnap, amikor 23 fele kint járkál a sötétben az udvarban, cigivel a kezében. ( 1 szálat szív,de ez sem tetszik). Neki a hétvége nem telhet el úgy,hogy nem iszik 2-3 doboz sört..A takarítást úgy csinálja meg,hogy lehányni való,mert tessék-lássék módon csinálja csak meg...Sokszor nekem kell szólni azért,mert csipás "mert ő nem veszi észre". A zokniját félrecsúszva hordja. Folyton úgy akar minden helyzetből kijönni,hogy ő nem felelős a másik a hülye.Lázas beteg voltam a héten, arra nem volt képes,hogy begyújtson amikor átmegyek a konyhán, vagy bemegyek a fürdőbe. Ráadásul akkor újságolta,hogy hova akar nyáron menni fesztiválokra...Mit csináljak? Sokszor azt érzem,nem bírom már tovább elviselni. És ez,cska pár apróbb dolog..
febr. 3. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts hiszen nem vagy boldog.
febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Ő ilyen, ne is akard megváltoztatni.

Azt viszont elárulom, hogy nem fogsz olyan embert találni, akiben semmi sem fog zavarni.

febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakíts. Ő ilyen és nem fog megváltozni, téged meg egyre jobban fog zavarni, hogy minden rád marad. Az sosem jó, ha a párod nem a társad, hanem neked kell anyáskodni felette, mert magától nem képes alap dolgokra sem. Ez így nem fog működni és nem gondolom, hogy van értelme húzni.
febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De benne 10/11 dolog zavar, ami együttélés alatt derült ki róla.
febr. 3. 14:59
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Akkor szakíts. Megnevelni átnevelni nem tudod, nem vagy az anyja. De azt tudd tökéletes ember nincs.
febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nincs.-..de nem is az a baj,ezt tudtam eddig is..de ő abszolút rendetlen,és emiatt csak utálni tudja az ember,nem csak én bármelyik nő..
febr. 3. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor meg mi a kérdés?
febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Nincs tökéletes, de van olyan, aki nem ilyen lúzer.
febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ti minek jöttetek egyáltalán össze?
febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor még úgy gondoltuk,hogy működhet. Azt mondta,sok mindenen fog változtatni,segítsek neki,hogy "változhasson". Én segítette, ennek ellenére elhanyagolta magát sokszor,és hivatkozik mindenféle dologra miért nem volt ideje erre meg arra. Na nekem itt ennyi a történet.
febr. 3. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!