Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? Mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én már egy éve együtt vagyunk, és a gond az hogy az elmúlt 3 hónapban lassan 4, túl gyorsan megyek el és hát ez nagyon nem tesz jót a kapcsolatunknak!

Rengeteget vitatkozunk.

Nem tudom mi történik eddig ez nem fordult elő velem, voltam dokinál is mindem rendben vam a szerszámal, rendesen felál mindég amikor kell, de egyszerűen túl gyorsan élvezek el.

Próbáltunk több felé óvszert is, nyugtaot, kamagra de igazán semmi se segít!

10 alkalomból talán 2-szer megy a dolog hosszabb ideig, ahol a barátnőm is eltudott velem együtt élvezni.

Kelemetlen egy érzés hogy neki igy nem tudok örömet okozni!

Más modolon igen, de az neki nem mindég elég, amitt megtudok érteni.



febr. 9. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Próbáltátok már, hogy először kielégít szájjal, és csak utána szexeltek? Legtöbbször ez megoldja a problémát.
febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kapcsolat elején edzettél? ha igen, leálltál vele? az edzés segít hogy tovább bírd, illetve ki is verheted előtte. meg amúgy olyan pózba csináljátok, ami neked pl kevésbé jó vagy ilyesmi, hátha.
febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen edzetem, és hát kb miatta áltam le vele! Semmi szteroid vagy ilyesmi, csak magam miatt! Tartottam egy formát és annyi
febr. 9. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Es utana hamar keszen allsz a kovetkezo akciora? Mert csak igy tunne elviselhetonek.
febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát mikor hogy, valamikor igen, valamikor nem.

Valamikor pár perc elég hogy újra akcióba lépjek, néha kell 20-25perc.

De utána rendesen felál, csak az a gond hogy mostanában a második menet is gyorsan véget ér.

febr. 9. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:
megvan akkor a probléma #3as, és a megoldás is könnyű erre. jó edzést. minden egyes nap.
febr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!