Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy viselitek, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek, ha a barátnőtök, feleségetek sokáig tollászkodik, sminkel, öltözködik, és várni kell rá?

Figyelt kérdés
Veszekedtek vagy ráhagyjátok, és elindultok nélküle?
febr. 19. 20:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok se primitív, se bunkó.

Tudom, mennyi ideig készülődik, és ezt tiszteletben is tartom.

febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Úgy gondolom, hogy ez nem váratlan, nem tegnap kezdte el csinálni a sokáig készülődést. Olvass addig, vagy segíts neki elpakolni a táskába, kocsiba stb. Semmiképp se sürgesd.
febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem veszekszem, nélküle se megyek. Megvárom míg befejezi, aztán megyünk. Nem sietünk sehova.
febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Nemtudom, nálunk a feleségem fogalmam sincs, hogyan csinálja, de mire ő kifesti szépen magát, szuper hajat kreál, állati jó ruhát dob magára és a 4 gyereket is gatyába rázza, addig én még a cipőmet sem húztam fel :D általában még ő szól rám, hogy már indulni kellene :) ő valami szuper képességgel van megáldva ezzel kapcsolatban.
febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Vagy mondjuk időben kell neki szólni, mármint úgy időben, hogy amire menni kell addigra meglegyen. De hát ugye ahogy írják, ez biztosan nem tegnap lett így. Elindulni nélküle? Hová? Ahova ketten kell mennünk?
febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Az en ferjem elfogadja, addig leul, telefonozik, elfoglalja magat. En ezzel ugy vagyok, ha igy ismert meg, igenyesebb vagyok nehany dologban, azt bizony neha nem 2 perc megcsinalni, akkor azt varja meg. Nem mintha ezek nelkul nem tetszenek neki, de ha en jobban erzem magam, nem gatol, nem szologat be.
febr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Na persze, ha nem sminkelne, akkor az a kerdés, meg arrol szolna, hogy ti hogy viselitek, hogy a felesegetek igénytelen? 😏😏😏
febr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
5: Persze. Pl. moziba elindulhatsz egyedül is, ő meg majd megy utánad busszal. Tudta, mikor kell elindulni, addigra szedje össze magát. Nehogy már a férj/barát lemaradjon a nő piperészkedése miatt érted...
febr. 20. 09:00
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Felnőtt ember, neki kéne tudnia, mennyi időre van szüksége, és annyit rászánnia.
febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9: Így van, örülök, hogy más is így látja, álljon neki készülődni előbb.
febr. 20. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!