Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megtennéd a párodért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennéd a párodért?

Figyelt kérdés

Azt hogy felmész érte Pestre busszal. Ő nem vezet Pesten, így marad a busz.

50kmre lakunk a fővárostól és ahová jár most egy hétig sincs annyira a belvárosban.


Viszont este kb 7 8 körül végez de sose tudni pontosan, így sokszor várhatsz rá az èpületnèl mivel te is busszal kell felmenj. Nem szeret egyedül este későn utazni.


ápr. 26. 18:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
hogy mi? Miért kell érte menni busszal?
ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
34%

Ha ő a nő akkor joggal fél sötétedés után egyedül Bp.


Te érte mehetsz kocsival és a kocsiban várhatod.


Vagy ha nincs kocsid inkább menj érte busszal, minthogy baj legyen. Én megtenném, ha te nem teszed akkor érdemes elgondolkodni a kapcsolaton.

ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%
Ja, ha nő akkor alap. Akkor a kérdésnek sincs értelme.
ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Távkapcsolatban exem jött-ment magától, illetve nálam városi állomáshoz kimentem érte. Magának is fizette. Egyszer valaki társaságban kérdezett minket rólunk. Pont ő mondta, hogy nem várhat el ilyet a másiktól. Ez volt az egyetlen jó pontja ebben, mert amúgy a távkapcsolat miatt mentünk szét.
ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%
*...Kérdezett minket erről.
ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
41%
A kérdés feltevése azt feltételezi, hogy neki ez fontos. 1 hetet kibírsz, én biztos megtenném.
ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nekem nem lehet jogsim. Igen busszal érte menni, mivel nekem is fel kell jutnom. A gond hogy csak terv van higy mikor végeznek de nem tudni sikerül e..

Már 2órája várok rá.

ápr. 26. 19:26
 8/35 anonim ***** válasza:
14%
És neked fontosabb a kényelmed,mint a párod biztonsága? Akkor minek vagy vele?
ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%
#7: Nincs arra mód, hogy valahogy úgy töltsd el ezt az időt, h neked is hasznos legyen? Aulában/közeli beülős helyen sorozatot nézve, könyvet olvasva, sörözgetve, stb.? Akkor csak a buszig+busztól sétálás lenne terhes, még az sem, ha tudsz hallgatni valamit (podcast, zene, stb.). Az egyetlen dolog, amiben meggátol ez, az a fekvés, azt meg egy hétig ki lehet bírni. Engem is bosszant a bizonytalanság, de ilyenkor rakod bele azt az érzelmi pluszt a kapcsolatba, amit amúgy "felhasználsz" a hétköznapokban. Ettől lesz igazán jó a párkapcsolatod, ezt jelenti a beletett munka. Jól csinálod, hogy elvállalod ezt, jár a nagy pacsi!
ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
Kösz de nem. Ha pontos idő van mikor végeznek akkor talán de az hogy ott várjak a sulija előtt ázzak fázzak meg mit tudom én órák hosszat....ez nálam teljeaen ki van zárva. Én vagyok a nő de soha nem kérnék ilyet hogy várjon rám ki tudja meddig. Pofátlanság legalja....be lehet szerezni önvédelmi cuccokat aztán kalap. Vagy tanuljon önvédelmet.
ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!