Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gyakori az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy a kapcsolatok elején úgy érzitek, megtaláltátok a másik feleteket, akivel szinte minden téren kiegészítitek egymást? Ez a legtöbbször tényleg csak illúzió vagy egy olyan dolog, ami megváltozik?

Figyelt kérdés

Nekem még sose volt olyan kapcsolatom, ahol már az elején azt éreztem volna, hogy szinte mindenben (szex, hobbik, mentalitás, jövőkép, életstílus, stb) passzolnánk és ez így is maradt volna.

Egy ismerősöm viszont már több mint fél éve együtt van a párjával és ők az ismerősöm elmondása alapján is ilyenek. Létezik, hogy valakik ennyire megtalálják egymást? Mintha valami lelki társak lennének. Én még ilyet nem tapasztaltam.



máj. 12. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, csak vagy alaposan kell szűrni vagy totál véletlen szerencse, hogy ilyen ember kerül melléd. Nálam az utóbbi volt, látásból ismertük egymást, kb 3 randi után egy pár voltunk, amik fiatal huszonévesként nem voltak valami nagy, alaposan megismerjük egymást mély beszélgetésekkel randik, mert legtöbbször inni mentünk pár barátunkkal, de persze akadtak normális randik is meg gyakori egymásnál alvás, közös hétvégék, de minden egyes alkalommal amikor jobban megismertem, elcsodálkoztam, hogy mennyire összeillünk, habár nem 100%-ban, de mondjuk 90-ben.
máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen helyzetben vagyok a jelenlegi párommal 38 év és vagy száz próbálkozás után találtam valakit, akivel minden stimmel, megérte várni.
máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Többször éreztem már ezt főleg az első 2-3-4 hónapban aztán szépen elmúlt...
máj. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Az elején minden szép és jó legtöbb esetben. Abban viszont, hogy 2 ember között minden 100%-ig klappol és tökéletes nem hiszek, csak kamu duma!
máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Laylah ***** válasza:
100%

Többször gondoltam már, hogy na, ő ilyen, mint amit leírtál, aztán persze mindig jöttek az apróságok és egyre jobban kiütköztek a különbözőségek. Ami még önmagában nem is gond, nincs két egyforma ember, de szinte minden esetben azon kellett gondolkodnom, hogy tudok-e ezzel vagy azzal a tulajdonságával, viselkedésmintájával együtt élni. Bár a jelenlegi kapcsolatom még friss és ropogós, de rengeteget beszélgetünk, őszintén és nyíltan, akkor is, ha ciki, ha kellemetlen, ha fáj, tök mindegy, megbeszéljük. Vannak különbözőségeink nyilván, de eddig úgy vagyok vele, hogy ha létezik tökéletes számomra, akkor ő az (neki pedig én). Tiszteljük egymást maximálisan, hasonló a világnézetünk, a gondolkodásmódunk, az érzelmi világunk, az igényeink egy kapcsolatban, sőt, sokszor kimondunk dolgokat, amik a másik fejében járnak. :)

Szerintem annak felismerése, hogy ez az érzés valódi-e, igényel némi önismeretet. Jellemzően 2-3 hónap után kezdtem el felfigyelni olyan dolgokra, amik minimum kompromisszumos megoldást követeltek volna hosszú távon. 2-3 hónap nálam a fellángolási fázis, ami annál hosszabb, az valódi.

máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csak egy kapcsolatban, egyetlen férfi iránt éreztem, ( korábban senkivel soha), és érzem a mai napig is. Mindketten az elejètől éreztük, hogy mi összetartozunk, lelki társak vagyunk. Fél év után meg is kért, 1 évre rá házasodtunk. 14 éve vagyunk együtt:)
máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Én ahónapokig randizom, ismerkedem egy emberrel mielőtt járnánk s közben jól lehet szűrni milyen is a másik. Akikkel jártam az is több éves kapcsolatok voltak de tökéletesnek talán egyet éreztem az elejétől fogva.
máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elején a hormonok diktálnak. Az, hogy mennyire illünk össze, az ebben a félrészeg állapotban nem derül ki. Hónapoknak kell eltelnie ahhoz, hogy jobban megismerjük egymást, mennyire tudunk szexmentes közös programokat is csinálni.
máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!