Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Közös telek anyòssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös telek anyòssal?

Figyelt kérdés
Pârom 41 êves êdesanyjâval lakik.Bâr itt milliônyi kêrdêst âtolvastam,mêgis megkêrdezem,hogy ha ùgy költöznêk oda,hogy elszeparâljaa telket tőle,ês odaêpìtkezne.Ez lenne a tervünk.Mennyire êlhető ez îgy.

#telek #Êlhető
máj. 18. 13:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges. Előfordulhat, hogy akkor is szimbiózisban élnétek, ha ők olyanok akkor mindegy, hogy egy utcában, egymás melletti telken élnek ha minden nap átkopog és ott tölti a fél napot.
máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
86%
Nem! Lehet jó egy ideig, de ha megromlik a viszony, akkor esélyetek sincs lelépni, mert osztott telken lévő házat eladni sem tudtok. Csak a pénz megy bele, neked tulajdonod nem lesz benne, csak az időd és a kereseted megy el rá.
máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Sose költözz olyan helyre, ahova az anyós áttud jönni köntösben!
máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne.Azt mondják anyós olyan távolságra jó hogy papucsban ne tudjon átmenni.
máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
96%

Én belementem pont így, az anyós telkére építkeztünk. Jó a viszony igazából, de ma már nem tenném.

Okok: napi többször megjelenik random, mert eszébe jut valami, hogy elmondja vagy megkérdezze. Ezért nem mászkálok meztelenül vagy bugyiban pl, ha nincs elpakolva mosogatva és én leülök kicsit filmezni vagy bármi, eszembe jut, hogy na, mit fog gondolni ha most belép, hogy itt henyélek (nem szól, de akkor is, nála tip-top minden mindig) volt már, hogy szex közben hallottuk, hogy nyílik az ajtó, mi meg a nappaliban a toltuk a kanapén, kapkodva öltöztünk mielőtt odaér... Egyszerűen nem érzem ezt az otthonomnak, állandóan bennem van, hogy minden úgy kell legyen, hogy ne legyen kínos ha épp betoppan

máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
96%
5#os vagyok, lemaradt még egy dolog, ami a könyökömön jön ki. Ha épp főzök mikor átjön, itt marad segíteni, túl nagyra vágtam a hagymát, túl kevés a zsiradék alatta, miért nem ilyen-olyan alapanyagot vettem, ő mindig azt veszi. Tudom, hogy segíteni akar, de már sok néha.
máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Nektek ez vègleges?Vagy terveztek elköltözni?
máj. 18. 14:33
 8/48 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is, ha eljön, igaz ritkán mert messze lakik, mindig kommentálom kell, hogy mikor mit csinálok, mit akarok a pohárral? Mi van a kezemben? Mit akarok a hűtőből? Stb. Nagyon fárasztó:) Na meg a rendezkedés, nagyon nem teszik, már elmondtam többször is, nem szeretem ha ide oda pakolgat kéretlenül dolgokat, meg mi az hogy mire kell pohár, talán inni nem? Nem kell hozzá zseninek lenni, de engem bazira frusztrál, hogy a saját lakásban magyarázkodnom kell mindenért azon a pár napon mikor meglatogat. Férjem mindig azzal nyugtat, hogy csak segíteni akar. :)
máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
De,az enyêm viszonylag normâlis anyòs nem ennyire beleszòlòs.
máj. 18. 14:48
 10/48 anonim ***** válasza:
92%

5-ös pont ezért nem laknék az anyósom szomszédságában.

Hihetetlenül tisztaságmániás a férjem szülei. Amikor átjönnek hozzánk vendégségbe mindíg találnak valamit, hogy miért nem ide vagy oda pakolunk ezt vagy azt, vagy épp az ablakpárkány miért poros.

Mi nem vagyunk tisztaságmániásak, van hogy ha nagy főzésben vagyok, és fáradt vagyok csak másnap reggel mosogatok el, mert nekem épp így kényelmes, és nincs kedvem azonnal, de nem is kell. Nem tudnék abban élni, hogy mindíg elkell pakolnom, mert bármikor ájöhetnek. Szeretek az én szokásaim szerint élni a saját házunkban.

máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!