Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavarna ha a párod fogná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a párod fogná magát és bemenne aludni?

Figyelt kérdés
Tesójáéknál vagyunk, itt töltünk 2éjszakat. Itt vannak a családtagjai és ő fogta nagat bejött aludni. Én meg ott ülök..de nem is szólt csak fogta magát és bejött..
máj. 20. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt ülsz?
máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor te "ott" ülsz kint, vagy bent vagy te is (a "bejöttből" ugyanis erre lehet következtetni).

Döntsd el, aztán tedd fel a kérdést érthetően.

máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Jól tette.
máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha fáradt volt, egészségére!
máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én kint ülök a családjával,ő bent alszik.
máj. 20. 15:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És te közben Gy-ozol? Ha fáradt miért ne feküdhetne le? Te nem tudsz beszélgetni, vagy nem bírod őket?
máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Lehet szeretné, hogy egyedül is haverkodj a családjával. Ezer ok lehet. Meg ebből így nem értem pl. neked semmi kedved nem volt de az ő kedvéért elmentetek a családjához, erre lefekszik aludni? Nincs más is ami zavar úgy általában a kapcsolatban? Mert sok kis dolog mint pl ez lehet, hogy egy nagyobb konkrét zavaró tényezőt mutat be kicsiben. Pl. úgy érzem rángatva vagyok, kihasználva, leszarva. Ezt amit leírtál ezer féleképp el lehet képzelni. Nekem mondjuk elsőre úgy ugrott be, hogy csak az ő kedvéért mentetek, nincs kedved ott lenni, erre meg ott hagy egy kellemetlen helyzetben. Nem okoskodni akarok de az biztos előrébb vezet ha átfogóbban gondolod át a dolgokat, mi miért zavar pl.

Az nem jó ha magadban tartod a dolgokat de lehet amit felhozol neki, hogy "ez mégis mi volt?" nem lesz célra vezető mert jobban bele kell ásni magatokat, magadat, hogy mi a baj valójában



Nekem rengeteg vitám volt több kapcsolatban is és végül arra jutottam sok dologban más felfogásunk volt, sok dolog ami a páromnak természetes volt nekem nagyon gáz és ez fordítva is így volt de a sok nézeteltérés ellenére erőltettük, hogy működni fog. Ki ismerni magamat is erős egy kapcsolatban, a másikat meg azt mondják nem érdemes megpróbálni megfejteni, hát nem tudom. Remélem valamit dobott ez a válasz. Mindenképp megkérdezném tőle is, hogy ezt hogy gondolta mert eltűrve azon gondolkozva, hogy jogosan zavar e valami abból csak elfojtott neheztelések lesznek és biztos, hogy előbb utóbb ki fog belőled törni valamilyen formában

máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha én fáradt vagyok, elmegyek aludni, ez ilyen egyszerű.

Te miért maradtál kinn "egyedül"?


Bemehetnél vele, persze egyszerűbb problémákat gyártani és hisztizni a semmin.

máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert se szó se beszéd " eltűnt"
máj. 20. 23:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Na és? Otthon van, ha fáradt, miért ne mehetne aludni? Gondolom találkoztál már a családjával ezelőtt is, szerintem eszébe sem jutott, hogy neked ez kellemetlen, mert hát... miért lenne az?
máj. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!