Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vidéken élünk. Én is vidékről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken élünk. Én is vidékről költöztem ide szorgalmas családból. Úgy gondolom,hogy kertes háznál,csak az nem talál munkát, aki nem akar. A barátom,ezen teljesen kiakad. Ti kivel értetek egyet?

Figyelt kérdés
Ha azt merem neki mondani,hogy lusta, és nincsen igaza,akkor teljesen kiakad, és összeveszünk. Soha semmit nem csinál meg,vagy ha bele is kezd otthagyja félbe.Minden fontosabb annál,mint hogy elvégezze a feles munkát, ami az ő része lenne,helyette arra vár,hogy majd én megcsinálom. Miért veszi az ilyen ember zokon,ha a másik bármit meg mer jegyzeni neki a lustaságával kapcsolatban?
máj. 22. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Te szeretsz állandóan dolgozni, az egy dolog, de ne várd el mindenki mástól is. Iszonyúan idegesítőek az ilyen emberek, akiknél egy rohadt pihenőnap se lehet, mert "gyerünk kifelé tűzifát vágni!!!" vagy ha nem tud jobbat, akkor egy röhejesen pici kapával kimegy a végtelen földekre és 52 évesen ott is hal meg, mert túlzásba vitte.


Nem mindenki vágyik erre. Nekem is elég a kertből egy hétvégi fűkasza meg havi egyszer egy normál gaztalanítás.

máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ő sajnos ennyit sem csinál,amit te leírtál..de kert az kellett.
máj. 22. 12:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"arra vár,hogy majd én megcsinálom"

És megcsinálod? Akkor bolond lenne megmozdulni.

máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul, annyira elképesztően undorítóan néz ki a ház udvara,hogy ezt szégyellni kellene (mint ahogyan én is szégyenlem), és nem azon járni az észnek,hogy merre akar kujtorogni menni hanem egy normális lakható valamit kialakítani ketten,nem pedig egyre szakajtani minden melót, aki nem is akarta,hogy legyen kert...
máj. 22. 12:26
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

4.


Akkor alapból nem ártott volna egy másik sztahanovista, "a munka az élet értelme" emberrel összejönnöd. Ennek most így mi értelme? Nem illetek össze, ennyi.

máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért laktok együtt, ha egészen másféleképpen akartok élni?
máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki nem való az az életmód, ami neked természetes. Ezzel nincs is semmi gond, ha keres annyit, hogy ezeket a munkákat alkalmazott végezze el helyette, és nem a barátnőjére akarja rálőcsölni.

Én is kertes házban nőttem fel, és nincs az az isten, hogy abba költözzek. A munkahelyem mellett az otthonomban pihenni szeretek, nem ott is robotolni látástól vakulásig, mert igen, a kertesházban mindig van munka, és mindig van mire költeni. Annyira gazdag meg nem vagyok, hogy a kényelmemet egyéb módon biztosítsam. A férjem dettó.

Nincs igaza egyikőtöknek sem. Neki valószínű, hogy a töke tele lesz azzal, hogy állandóan olyasmi miatt veszekedsz vele, ami neki nem fontos (= állandóan ugráltatnád, korlátozod), te meg agybajt fogsz kapni attól, hogy ő lusta (= nem olyan, mint te). Erre mondják, hogy lakva ismerszik meg az ember, és hát...ti rohadtul nem passzoltok.

máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ebben teljesen igazad van,és reálisan is látod az egészet. Meg is gondolom,hogy van-e értelme így az egésznek.
máj. 22. 12:30
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Ő nem akar, neked meg a kert a minden. Nálunk is férj megy ki a kertbe, én csak segítek olykor. Igaz, a benti meló az enyém.
máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem is azon van a hangsúly,hogy a kert..hanem az,hogy tojik rá. És ez őt is minősíti. Én nem érzem magam hibásnak azért (mert bár én nem akartam kertet),de próbálom rendbe hozni,hogy ne azt mondják,hogy egy igénytelen roma család lakik itt, de ő meg semmit nem tesz annak érdekében,hogy ne úgy hívjanak minket a faluban" hogy a gaz tanyások", amikor mind a ketten itthonról melózunk..Más ha hazajön a munkából,is megcsinálja ezeket..Arra nem hajlandó,ha látja,hogy ki van szakadva a szelektíves zsák, össze szedje a szemetet,hanem fogja,és ott hagyja..
máj. 22. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!