Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátnőtöknek ez lenne a programja a barátnőivel?

Figyelt kérdés
Akármikor találkozik valamelyik barátnőjével(nem gyakran de ha találkoznak ez a program) akkor így hívja el a barátnőm a barátnőit hogy üljenek ki egy cigire vagy üljenek ki borozni vagy valami,szóval semmi rendes programot nem csinálnak hanem kint ülnek és cigiznek vagy isznak és ez engem nagyon zavar.Ti mit szólnátok? 23/f
2015. jún. 29. 12:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindig csak ezt csinálják, akkor elég sivár kis életük lehet..
2015. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mi közöd hozzá, hogy mit csinál a barátnőivel? nem mindegy neked? majd ha veled akar olyat csinálni amit te nem akarsz, majd akkor szólj.
2015. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Elszegyellnem magam, hogy ekkora karot nyelt p_cs vagyok.
2015. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ők így lazítanak, szerintem ebben semmi rossz nincs, beszélgetnek és jól érzik magukat.
2015. júl. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező. Ne avasd be semmibe a lányt. Ha hív és nem ér el akkor utána azt mondhatod hogy habpartin voltál a fiúkkal. Miért ha neki lehet alkoholizálni a barátnőkkel akkor ahhoz hogy te mit csinálsz mi köze hozzá?
2015. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én esetemben az alkohol és a cigaretta külön - külön is kizáró ok lenne a barátnői cím elnyerésében.
2015. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!