Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire zavarna együttélésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Mennyire zavarna együttélésnél az a dolog, ha a férfi az otthon készülő tésztákat (sütemény, péksütemény, palacsinta, stb. ) szereti készülés közben, nyers állapotban kóstolgatni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Utálom ha valaki nyers zöldségeket ropogtat mint egy nyúl,ezen kívül nem zavar semmi,tehát ez a kóstolgatás sem.
2015. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Engem semennyire nem zavar, teszek neki félre, ha szereti. Sőt, van előnye is, mert meg van oldva a kóstolás. :)
2015. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem zavarna, amíg a sütésre is marad a tésztából valami. :)


A zöldségkóstolgatás sem zavar, amit az első írt. A párom rendszeresen lopkod a nyers répából főzéskor.

2015. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Nem zavarna.
2015. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez nem zavaró,én is szoktam kóstolgatni.
2015. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
engem a hideg ráz tőle :D a nyers zöldség nem zavar, a ropogó hangoknak nincs rám különösebb hatása, de mikor azt látom, hogy a nyers tojás és liszt keverékét nyalogatja valaki... juj. de a párom hála az égnek nem csinál ilyet. ő azzal kerget ki a világból, mikor a nyers, még kemény spagettitésztát kezdi el enni, egyenesen a zacskóból, vagy mikor a savanyúság levég issza ki a befőttes üvegből. hát juj, még rágondolni is borzasztó :D
2015. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Tehát feltételezzük, hogy a nő süt, és a pasi kunyizik?

Ezt nem tartom gusztusosnak. Ha ő süt, annyi nyers tésztát eszik, amennyit akar.

2015. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért zavaró? Én is veszek mikor anya főz és segítek neki pedig már 19 vagyok. Sőt, mikor én csinálok valamit, akkor azt is meg szoktam kóstolgatni.
2015. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nyers tésztát én is bírom, főleg az édeseket. Amikor hétvégén hazamegyek anyámékhoz, mindig meg van bízva, hogy másfél adagnyit gyúrjon be, mert nagy részét nyersen bezabálom.
2015. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Mumusan ***** válasza:
Engem sem zavarna. Én is szeretem :)
2015. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!