Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem megalázó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó?

Figyelt kérdés

Reggel "meglepetésből" a párom levitte a kutyákat.Egyik barátja itthagyta felügyeletre a kutyáját. Mikor visszajöttek,kiabált nekem. Mikor odaértem a fürdőhöz, közölte a kutya segge. Velem takaríttatta le a kutya seggét, mert ő nem csinálta, otthagyott.

Megalázónak éreztem. Nektek mi a véleményetek?


2015. júl. 30. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom nem láttál a pipától amikor a kérdést írtad, lègyszi pontosítsd, mert nem igazán értem hogy mit is akart mondani a kutya segge
2015. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja bocs, már megvan, hogy szó szerint is értelmes :D (na jó egy vessző hiányzik)


Paraszt hogy elvállalja a kutyák őrzését és másra hárítja a feladatokat, ráadásul nem szépen kért meg.


Ostoba hogy nem tudja hogy mivel járhat egy kutya sétáltatás. Pl. ha hosszúszőrű és fosik, azt bizony le kell mosni.


Kis finnyás poecs.

2015. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Többet nem fogadod be a kutyáját.Miért nem ordítottad le a fejét,hogy mit képzel magáról ?
2015. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem is hosszú szőrű, mert bichon bolognese vagy mi a szösz és nem is fosott, csak egy "betyár körte" (sz*rgalacsin) ottmaradt.

Kérdőre vontam, hogy ezt mégis hogyan, meg akkor minek vállalta be. Erre az volt a válasz, hogy nem az én kutyám, hanem haveré, ezért nem csinálja meg. Mire mondtam neki, hogy és nem is az enyém, mellékesen ő vállalta 2 hétre.

Rákérdeztem, hogy a saját kutyáját rendbe tenné vagy én kellenek? Meg ha gyereke lesz, akkor riasztja az anyját, hogy gyere haza, mert a gyerek a sz*arban úszik?

Erre még neki állt feljebb, hogy minek csinálok ebből ügyet és ne kényeskedjek.

2015. júl. 30. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a célzás sem esett le neki hogy így biztos nem te leszek a gyereke anyja? :)


Tudom hogy szereted meg minden, én ennyi szociális érzékkel rendelkező emberrel biztos nem lennék együtt.

2015. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
"közölte a kutya segge" xddddddddddd
2015. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Én belevertem volna az orrát a kutya seggébe. Nyalja le ő a betyárkörtét. Papucsállatka vagy.
2015. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Szóval letakarítottad.

Hiba volt.

Az is, hogy még nem küldted el a "párod".

Szerinted VAN olyan helyzet, amikor számíthatsz rá?

2015. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 wakizashi válasza:
35%
Betyárkörte.Hát itt repült a kanál!XDXDXDXDXDXD
2015. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!