Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után megváltozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után megváltoztak az "érzéseid"?

Figyelt kérdés
Úgy értem kinél mennyi idő alatt jött el az, hogy már csak a megszokás volt és a többi hasonló dolog? Tapasztalatokat várok.

2015. aug. 2. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb 2 hónap, teljesen más lett minden, azóta eltelt 5 év és nem lett jobb.


27/F

2015. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. 3 év együttélés után éreztem azt, hogy kell valami változás. Nem a kapcsolattal, hanem az életemmel. Untam a napi rutint egyszerűen, és ilyenkor a kapcsolatba is könnyű belefásulni.


Azzal oldottuk meg, hogy nekiálltunk építkezni :D na az feldobta a dolgokat, imádtuk mindketten.

2015. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem változott semmi, de még csak egy hónapja lakunk együtt.
2015. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 év után sem fásultunk bele,de tény hogy folyton történik is valami. Felújítás, baba, most épp átrendezzük a lakást. Mellette imádunk nagyokat sétálni, még mélyebben megismerni egymás lelkét, sokat tervezünk és rendszeresen van külön időnk is. Pl. Ő most játszik, gyerekünk alszik én olvasgatok,zenét hallgatok. Szerintem egyensúlyra kell törekedni, mindenből legyen kicsi és akkor nem lesz unalmas. Meg persze megfelelő embert kell hozzá találni, akinek az élete és személyisége őszintén érdekel.
2015. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!