Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Osszekoltozes harom het utan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszekoltozes harom het utan? Velemeny?

Figyelt kérdés
Harom hete talalkoztunk eloszor es azota ez a masodik este amit kulon toltunk. Mar talalkozas elott is mondta, hogy lakhatnek nala (viccelodtem is hogy mennyit kene beleadnom es azt mondta ha egyutt vagyunk akkor semennyit). O berli a lakast, nekem sajatom van, de ugy tudja csak berlem (nem szerettem volna ha a penz miatt van velem) ezert azt szeretne ha en koltoznek oda. Arra gondoltam, hogy vegulis miert ne,minek varni. Ha meg nem alakul jol, akkor siman elkoltozom. Szerintetek hulyeseg? Nincs kedvem minden nap randira keszulodni es 30-40percet vezetni a masikig honapokon keresztul. 23 mindketten
2015. aug. 5. 02:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Felesleges összeköltözni és felesleges minden nap randizni.

Hamar vége lesz ennek.

2015. aug. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, ha ez így jó neked, miért ne? De valamiért mégis van benned bizonytalanság.
2015. aug. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

''Nincs kedvem minden nap randira keszulodni''


Ez sokmindent elárul.

Szerintem is hamar vége lesz.

2015. aug. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Kicsit" korainak gondolom.
2015. aug. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"30-40percet vezetni a masikig honapokon keresztul. "


Sajnállak, hogy ennyire nem vagy képes egy kapcsolatért és a másikért. Ezzel a hozzáállással nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.


Pasim és köztem 200 km van, több mint 2 éve boldogan vagyunk együtt. Hamarosan összeköltözünk. De nekünk nem kényszer ennyit utazni a másikért, de akkor ezek szerint neked az!

A te dolgod, de semmi se kényszer, ha azt szívből teszed! De akkor te ezt nem szívből teszed, csak, hogy legyen valakid.


Egyébként meg azt csinálsz, amit akarsz, a magánéletbe senkinek nincs beleszólása.

2015. aug. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi kb ennyi idő után költöztünk össze, ez volt másfél éve. Akkor voltam 21, ő meg 28.


De nálunk ez nem egy tudatos, jól meggondolt döntés volt. Tulajdonképpen csak párszor ott ragadtam éjszakára, aztán reggel együtt mentünk dolgozni. Ekkor még az anyjánál lakott. Munka után én eleinte mindig hazamentem, majd lassanként ebbe belfáradtam, és vittem magammal 2-3 rend ruhát, és kb 2-3 naponta jártam haza. Majd csak hetente. Akkor koliban laktam, de végül úgy voltunk vele, hogy ennek semmi értelme, kerestünk egy albérletet, és szeptember óta itt vagyunk.


Szerintem ha úgy érzitek, így jön természetesen és ez az, amit szeretnétek, akkor nem korai. Viszont a hozzáállásod, a benned élő bizonytalanság- ami bennem sosem volt, szerintem a páromban sem- miatt mondom azt, hogy ezt még nem kéne.

2015. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Anyuci, apuci vett neked egy lakást, de jó.
2015. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kifejtem bővebben is, hogy mit gondolok.

Nekem az jött le, hogy ez minden, csak nem kapcsolat. Neked egyszerűen csak kell valaki, akit bármikor előránthatsz, ha szükséged van rá, de amúgy semmit nem tennél a kapcsolatért. Az összeköltözés is pusztán csak azért jutott eszedbe, mert lusta vagy.


Kezdjük ott, hogy 3 hét alatt még igazán ki sem lehet ismerni egy embert, annyira, hogy összeköltözésről legyen szó, meg végképp nem.

"vegulis miert ne,minek varni."

Ilyen meggondolásból miért nem szülsz neki egyből gyereket? Minek várni?...


"nekem sajatom van, de ugy tudja csak berlem"

Tehát még hazudtál is neki. Oké, igen, értem a magyarázatot, de mondjuk úgy összeköltözni, hogy azt hazudod, hogy nincs lakásod, közben meg van... ez azért ellentétes egy valamire való kapcsolat alapelveivel.


"Nincs kedvem minden nap randira keszulodni"

Lustaság tetőfoka. Ha ennyire nincs "kedved" a "szerelmedért", akkor az nem is szerelem.

2015. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gergely182003 ***** válasza:
Mi kb egy honap utan koltoztunk ossze. Azota osszehazasodtunk, van 2 gyerekunk. Ahogy erzed, csak ennyit mondhatok.
2015. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én költöztem már össze lánnyal 22 évesen, 3 hét után. Nálunk volt kb 1,5 év együtt élés ami nagyrészt nagyon jó volt, az utolsó fél év meg nagyon elcseszett. Akkor nagyon fiatalok voltunk és mindketten eléggé bevállalósak és forrófejűek, szóval nem volt meggondolt dolog. Szerintem jobb várni legalább pár hónapot vagy akár egy évet is. 30 perc kocsival nem vészes és nem kell feltétlenül minden egyes nap talalálkozni. Szerintem ha jobban megismerem őt akkor nem 100%, hogy összeköltözünk.


Most van egy 4,5 éves kapcsolatom, 3,5 éve lakunk együtt, de kellett az elején azaz 1 év, és ezerszer jobban is működik, mint az előző, pedig a párom (a női fél) már sokkal korábban 1-2 hónap után közös lakásba akart volna velem menni, de nem mentem bele és szerintem jól tettem.


f/30

2015. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!