Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon gáz, ha a lány költözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha a lány költözik oda a barátjához és annak szüleihez? Nálatok ez hogy történt? Ti költöztetek oda, vagy a párotok hozzátok? Esetleg közös lakás?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért számít ez?

Szerintem ahol kényelmesebben elfér az adott pár oda költöznek...

2015. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Közösen kerestünk albérletet. Szerintem nem gáz, akárki költözik a másikhoz, bár én sosem költöznék össze senki szüleivel.
2015. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha megoldható, akkor válasszátok ezt a lehetőséget.

Mi mindenképpen közös lakást szeretnénk, de ez még a jövő zenéje.

:)

2015. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy lenne, hogyha én odaköltöznék a páromhoz. Mi ketten laknánk a házban meg a testvére. A szülei elköltöznének a szomszéd házba (az is az övéké).
2015. szept. 16. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Mi alapból külön költöztünk, de nálunk nem is lett volna szerencsés egyik családnál sem lakni, nem olyan a viszony.

Szerintem az ilyen inkább átmeneti megoldásnak jó, idővel még a legnyugodtabb, legjóindulatúbb embereknél is megtörténhet, hogy egymás agyára mennek. Idővel a legtöbben vágynak egy kis saját élettérre.

2015. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mind apa anyát, mind az egyik nagybátyám a feleségét is hazahozta első körben. Aztán néhány évvel később vettek lakást/házat maguknak, de a kezdetek a férfi családi fészkében volt.

Nálam ez úgy nézett ki, hogy én nem szerettem volna ha ide költözik a párom, meg valahogy szerintem ő sem szerette volna, ettől függetlenül heti 6* itt aludt és ide járt "haza" a munkából. A maradék napokon hazament mosni, pihenni és takarítani a lakásába.

2015. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi már úgy ismerkedtünk meg, hogy én albérletben laktam az unokaöcsémmel. A párom 200 km-re tőlünk, de mivel sokat járt a környéken, ez nem okozott gondot. Nagyon szerettem már akkor is ezt a környéket és a bérleti díj is elég kedvező volt. Egy év után unokaöcsém elköltözött és feljött a téma, hogy miért ne költözhetne ide. Azóta együtt élünk.

Én nem szívesen költöztem volna az ő családjához, nem tudnám magamat másnál igazán otthon érezni és ő is az a típus, aki nem szívesen költözött volna az én családomhoz. Mivel messze laknak, ezért nem is jöhetett szóba részemről egyik megoldás sem.

2015. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint hülyét is kapnék, ha bármelyikünk szüleinél kellene felnőtt létünkre élnünk. Sosem volt kérdés, hogy külön fogunk élni.

Albérletben élünk, egyikünk sem akar saját lakást sem most, sem a jövőben, nem feltétlenül egy országban szeretnénk élni x évnél tovább, nekünk jó a vándor életmód és a mobilis lét, gyereket pedig nem tervezünk.

Viszont ez abszolút szubjektív, csak a saját esetem írtam le, mindenki tegyen belátása szerint, ahogy neki kényelmes és megfelelő.

2015. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én albérletben laktam,barátom saját lakásban egyedül. Én költöztem hozzá. Később szeretnénk majd közös lakást venni. (a mostanit eladná)
2015. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szülőknél laktunk mindketten amikor megismerkedtünk, egy idő után ő már minden nap nálunk aludt, felmerült, hogy oda is költözik, de hosszú távon, (max 1-2 hónapnál tovább) ezt egyikünk se akarta volna. Okok: én is szerettem volna saját háztartást, saját rendszert kialakítani. Ez nem megy, ha anyukámmal lakunk egy házban és közösen használjuk a konyhát. Pedig nagy a ház, elférnénk, de akkor se lett volna külön részünk. Hozzájuk nem költöztem volna, mert kevés a hely, bár ott a párom szülei alig vannak otthon a munkabeosztásuk miatt, de akkor is ott végképp alig lett volna magánéletünk. Külön lakunk, a szülőkhöz meg hétvégente megyünk látogatóba. Drágább így, de mégéri!
2015. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!