Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek így a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek így a párotokkal?

Figyelt kérdés
1 éve lakunk lassan együtt de mostanra amikor meg akar puszilni,csókolni annyira nem kívánom hogy elhúzom a fejem.Sok órám van minden nap a suliba és nehéz,lefáraszt és neki is suliba kell járnia és dolgozik is mellette és a barátnőivel is találkozik engem meg nagyon zavar hogy nem hogy itthon kitakarítana vagy kaját csinálna ha nincs jobb dolga suli után mire én haza érek hanem inkább barátnőzik amikor nálam lakik.Nem tudom eldönteni azt se hogy szeretem őt vagy nem.Ti mit tennétek? 20/F
2015. szept. 20. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked ilyen hagyományos elképzelésed van a párkapcsolati munkamegosztásról? Ha te is ugyanannyira kiveszed a házimunkából a részed, mint ő munka mellett, akkor oké az elvárás, egyébként nem. A barátnőkkel, barátokkal nincsen gond sztem, azokra is szükség van, ha nincs az sem tesz jót a kapcsolatnak, ha mindig együtt vagytok. Talán más gondok vannak köztetek, amit nem kommunikáltok egymás felé.
2015. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

Nem tudom eldönteni azt se hogy szeretem őt vagy nem


szerintem itt baj van

2015. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy inkább te takarítanál ki vagy csinálnál kaját, ha nincs jobb dolgod suli után. Én összeszedném magamat a helyedben, a csaj helyében meg ha ez nem megy neked, kidobnálak.
2015. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rég rossz hogy azt se tudod szereted e. Akkor te vagy az aki nem érdemled meg őt.
2015. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod hogy szerzek e vagy sem......hát akor ki tudja mi biztosan nem tudunk ilyenben tanácsot adni.
2015. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hogy kitakarítana és kaját csinálni? Ő suli mellett dolgozik is. Miért nem várod haza kitakarított lakással, meleg kajával mire hazaér? Biztos őt is lefárasztja a suli és a munka.
2015. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne csak neki elvégezni a hàzimunkàt, főzést? Azért mert nő? Ne legyél nevetséges. Munkamegosztàs van, ha mindketten dolgoztok. Ha csak ő dolgozik akkor meg neked kéne megcsinàlni. Bàr nàlatok az a gond, hogy nem szereted. Ha màr felmerül a kérdés az rég rossz.
2015. szept. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!