Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Telefon dugdosás, lehallkítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefon dugdosás, lehallkítás?

Figyelt kérdés
Eddig nem tettem, de ha mostantól sűrűbben lehallkítom, elteszem a párom elől a telefont, akkor mennyi az esélye hogy lebukom, hogy valamit titkolok? Vagy innentől kezdve csak idő kérdése az egész?
2015. okt. 6. 04:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Mit titkolsz?
2015. okt. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés:)
2015. okt. 6. 04:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb rogton fel fog tűnni neki ha nem kirakat kapcsolatotok van. De ha megcsalod akkor inkabb hagyd el, hadd találjon mast...
2015. okt. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem csináltad és a párod figyel rád, akkor azonnal lebuksz. Inkább valld be, hogy megcsalod, szakítsatok, költözzön el valamelyikőtök és probléma megoldva. Minek kell húzni-nyúzni, mint a rétes tésztát ha már nem működik?
2015. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem csináltad,és a párod szemfüles észre fogja venni! Vagy ha szerencséd van,csak annyit kérdez meg, hogy most miért telefonálsz kevesebbet.
2015. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Abszolút feltűnő.
2015. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem feltűnt, hogy az exem mindig vitte magával a telefont. Alig nyúlhattam hozzá. Nem is emlékszem, hogy a kezembe adta volna. Rögtön gyanús volt, jogosan. Se jelszót nem adott! S akkor a haverja mondta nekem, látod én tudom neki. Na mondom akkor vagy elmondod, vagy most láttál utoljára. Alig akarta kinyögni.

Nem is tudom miért...


Miért hazudsz a párodnak?

Úgyis tudni fogja, rá fog jönni.

2015. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
En ilyen helyzetben jol megvernem a pasit. Aztan kidobnam az osszes cuccat az utcara es zaratcserelnek. Szolni nem szlnek semmit. N
2015. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden változás feltűnik, ha eddig nem így volt, akkor látni fogja, hogy valami van veled.
2015. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha figyel rád, és érdekli mi van veled, pár nap alatt feltűnik neki a dolog. Ha így akarod féltékennyé tenni az nagyon szánalmas. Ha meg megcsalod akkor gerinctelen is vagy.
2015. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!