Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tud vagy inkább akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud vagy inkább akar tenni ellene, hogy előrelépjünk, elköltözzünk a szüleitől, akikkel nem lehet normálisan együttélni? Erre megsértődik ilyeneken?

Figyelt kérdés

2,5 év alatt nekünk az együttélés egymással nincs gondunk, kettesben semmi gond (volt időszak amikor a szülei felköltöztek a pesti lakásukba hónapokra, egyedül voltunk, de visszajöttek). De nem lépünk tovább, mert ő csak 2szobás, garázsos lakást akar.

A szüleivel nem lehet normálisak együttélni, gyerekként kezelik, meg akarják mondani mit csináljon, folyton bejönnek, apró hülyeségekhez (pl tv bekapcsolás) kérnek segítséget stb. Így én most már csak heti pár napot vagyok ott.

Mondtam neki hogy lépni kéne, én utálok ott lenni, főleg, hogy csak 2 napot kell melóba mennem, a többi napon otthonról csinálom, ilyenkor anyukája mindig valamivel zavar, hiába mondom hogy legyen szíves békén hagyni, dolgoznom kell, ő kb azt látja hogy a gép előtt ülök.

Elmondtam a barátomnak ezt, erre azt mondta hogy tudja hogy nem szeretek ott lenni, de így jártam...

Mondtam neki azt is hogy erre rámegy a kapcsolatunk, ha így megy sokáig, erre is azt mondta hogy akkor így jártunk, nem tud mit tenni(!!)...

A hétvégén lesz a céges bulijuk, amire csak dolgozók mehetnek, péntek du.tól szombat hajnalig-reggelig tart kb. ilyenkor isznak azért meg minden. Nekem nincs kedvem náluk lenni, nekünk nem lesz most és gondoltam hogy meglátogatom a tesómat, nem fogok otthon se ülni, erre megsértődött, hogy akkor ő nem megy céges bulira. Utána meg hogy akkor menjek...


2015. dec. 15. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát így jártatok...nem tud mit tenni(!!)
2015. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak szerintem lehetne azért mit tenni? Hogy ez azért hülyeség hogy nem tud mit tenni?
2015. dec. 15. 12:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

így jártál?

kedves.

akkor ő meg úgy jár: hogy kidobod és marad anyucival.

2015. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Te most komolyan, még energiát akarsz belefektetni ebbe a kapcsolatba? Megmondta, kerek perec, hogy így jártál, megszoksz vagy megszöksz, ez van tetszik vagy sem, stb.
2015. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Tudod orok igazsag, hogy ha valaki akar valamit, az megoldast keres, aki nem, az kifogast.


Ez a kapcsolat nagyon egyoldalu, en akkor cuccoltam volna, amikor kozolte, hogy igy jartal.. Megeri ez neked? Ez az ember csak akkor es addig akar rad tekintettel lenni, amig neki kenyelmes.. Ez kell neked, komolyan? Ne kergesd az illuziokat, csak az idodet pazarolod..

2015. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezt ma mondta amúgy és hát letaglózott! Eddig semmi jelét nem mutatta, sőt ő hozta fel először a költözést, erre most így.

Ha neki lenne rossz nálunk tennék ellene pl.

2015. dec. 15. 13:01
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Kezedben a dontes, mit kezdesz ezzel.. En nem gondolkoznek rajta tul sokat, de a te eleted, addig huzod, amig akarod.
2015. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Költözz el tőle. Ha nem reagál rá semmt, akkor tényleg így jártál.
2015. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" gyerekként kezelik, " - és ez neki jó így....

szerintem is költözz, aztán, ha mégis alakul benne valami felnőtt férfi, majd utánad megy, ha nem akkor meg jól jártál.

2015. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy tahó a srác, ha azt merte mondani, hgy így jártál. Szerintem neki fontosabbak a szülei nálad, szóval koccolj le, ha jót akarsz.
2015. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!