Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti feleségül mennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feleségül mennétek egy olyan férfihez, akit egészségügyi problémája miatt mindenhová autóval kell vinni és hozzni?

Figyelt kérdés

Epilepsziás,nincs jogositványa és tömegközlekedéssel nem tud járni a váratlanul jelentkező rohamok miatt. Reggel el kell vinni autóval dolgozni, amikor végez érte kell menni. 44 éves és csak az utóbbi 3-4 évben kezdett dolgozni, de egyetemi végzetsége van.

Rá van utalva a barátnőjére aki mindent megcsinál otthon és minden helyre elviszi.


2015. dec. 18. 16:28
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Mi történik akkor ha a feleség nem fogja tudni mindenhová elvinni (az autó tönkremegy és nincs pénz újra, eltörik a lába, nem fog tudni vezetni)vagy képtelen lesz dolgozni? Legrosszabb esetben, ha történik valami a feleséggel és az epilepsziás férj egyedül marad egy kiskorú gyerekkel?

Megalapozottak ezek a félelmek?

2015. dec. 18. 16:32
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyobb megtakarított pénze nincs a férfinek, szülőkre nem lehet számítani mert akik élnek idősek. A férfit idáig sem segítették a testvérei,igy azoktól nem lehet bármilyen segitséget várni. Egyetlen ember akihez fordulhatna a pár a barátnő öccse, feltéve ha nem költözik külföldre.
2015. dec. 18. 16:39
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha tiszta szívbõl szeretném hozzámennék akkor is ha tudom,hogy nehezebb lesz emiatt az életem.
2015. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok vezetni, úgyhogy nekem ez kapásból nem lenne opció, hogy én furikázzak valakit. Én tömegközlekedő vagyok, se az idő se az anyagiak nem hozták eddig úgy, hogy meg tudjam csinálni a jogsit. Úgyhogy ha ez szempont a másik félnél, akkor én nem tudnám vállalni.
2015. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Más módon nem tud bejárni dolgozni vagy közös programot nem lehet szervezni vele autó nélkül.

Rá van utalva a másikra: eddig is a barátnője intézte el a hivatalos ügyeit, a nő jár vele orvoshoz. Szóval mindenhová elviszi. Ha a nő nem tud menni érte akkor az öccsét küldi az autójával. Ha pedig a nőnek van szüksége segitségre akkor az öccse az aki segít neki.

2015. dec. 18. 17:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én értem, olyan társat kell találni az ilyen embernek, akivel ez lehetséges. Én nem tudom megoldani.
2015. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Na még ilyet sem hallottam, hogy valaki epilepsziára hivatkozva ne dolgozzon 40 évig, vagy furikáztassa magát mindenhová... jó duma, de nálam nem jönne be, van a családban ilyen beteg és vígan közlekedik egyedül (tömegközlekedéssel persze, nem vezet). De nem ez volt a kérdés: én ezt biztosan nem vállalnám be. Szép dolog a szerelem, csakhogy az 2-3 év után véget ér és akkor marad egy életreszóló, többórás pluszmunka a nyakamon, akit emellett még tisztelnem is kellene... nekem ez nem menne, sajnálom.
2015. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre azért már vannak gyógyszerek!
2015. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Dohányzik és kávézik rendszeresen ami ha jól tudom nem megengedett epilepsziásoknál. Én 3. személy vagyok, a barátnő öccsével van kapcsolatom. Nálunk a családban nem volt epilepsziás. A legutóbb is egy közös programot kellett megszakitanunk mert menni kellett érte. Hosszútávon én nem tartom jó döntésnek ezt a házasságot.
2015. dec. 18. 17:53
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő döntésük. Nálam már alapból egy dohányzó sem jöhetne szóba, hát még, ha ilyen egyéb problémák is vannak.
2015. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!