Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pasik! Miért értitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért értitek meg a hisztit mikor megvan egy lánynak és miért nem mikor csak úgy alapból hisztis?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazi teenager l'amouuuuuuuuuuur....
2015. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
most az a bajod hogy nem hisztizhetsz állandóan?
2015. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ehhez definiálni kell a hisztit: az, amikor semmi sem jó, a másik csak tiltakozik, de nem jut előbbre az adott probléma megoldása.


Abban a pár napban szinte bármit meg lehet érteni vagy elnézni, de egyébként a hiszti a világ egyik legidegesítőbb dolga. A problémákat meg kell beszélni: elmondod mi bánt, hogy szeretnéd helyette, a másik elmondja neki megfelel-e vagy milyen egyéb ötlete van, kitaláltok egy mindenkinek jó megoldást és kész.

Ideális esetben ez így működne, ezt a hiszti megakadályozza.

2015. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem... Csak nem ertem
2015. dec. 21. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Biológia órán nem figyeltél, te megtévedt gyermek?


A tesztoszteron (férfi nemi hormon) mindkét nemben termelődik, csak különböző mennyiségben. Férfiaknál a here, nőknél a mellékvese és a petefészek termeli, minél több termelődik belőle, annál dominánsabbak a férfias jellemvonások. Hatására -többek között- fokozódik a nemi vágy és az agresszió. Mensruáció alatt az ösztrogénszinted csökken, a tesztoszterondé megközelíti a férfiak szintjét, tehát úgymond érthető, ha nyűgösebb vagy, mivel épp egy hormonhullámvasúton száguldasz. Hát ennyi a nagy titok, szólj még, ha általános iskolai hetedik osztályos szintű problémákat nem értesz, szívesen megvilágítom nyíladozó elmédet.

2015. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sehogy sem értem meg a hisztit, csak komolyabb lelki traumánál.

Beteg a májam, ami bizonyos esetekben kihat az egész szervezetemre és igen rossz passzba hoz. De még ilyen esetben is, egy rossz nap után sem lenne képem hisztizni valamin és a barátnőmön levezetni a dolgokat. Ha már emberek vagyunk és szeretjük azt, akivel vagyunk, tanuljuk már meg kontrollálni magunkat. Férfi és nő is.

Olyannal pedig nem tudnék együtt lenni, aki a menstruációt használná kifogásnak, a hisztihez. Nem tudnám elképzelni anyaként. Szegény gyerek előtt is hisztizne, ha épp megjött?

2015. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso elotti.. Voltam bioszon es ertem is a hiszti okat, de most arra voltam kivancsi hogy miert ertitek meg jobban.. Ha nem jonne meg de azt mondanam akkor mar el van intezve, ha meg alapbol hisztizek le vagyok oltva mert milyen hisztis pi*a..
2015. dec. 21. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
szögezzünk le valamit. a hisztinek sosincs értelme. örülj annak, hogy legalább olyankor toleráljuk. a mensi természetes, a hiszti nem, és semmi okunk arra, hogy bármikor is megértsük, de mi mégis megtesszük. ez most nem provokáció, nekünk meg nem áldozat. van a nőnek olyankor elég baja.
2015. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hiszti egy ok nélküli, indokolatlan viselkedés, amit nyilván senki sem tolerál és szeret. A menstruációs változások pár napra memtséget szolgáltatnak az i dokolatlan paláverre, ezért értjük meg, míg az ok nélküli szenvedést nyilvánvalóan nem toleráljuk.
2015. dec. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért gondolod, hogy ha lány vagy akkor neked "szabad" a hiszti? Nőknél és férfiaknál is kiábrándító és idegesítő. A kérdés értelmetlen, egyszerűen ne hisztizz. Legyél felnőtt nyisd ki a szád és mondd el mi bajod.

26/N

2015. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!