Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Reggel megkértem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel megkértem a párom, hogy pakoljunk kicsit rendet a tegnapi vendégsereg után. Most valóban emiatt önző vagyok?

Figyelt kérdés
Pihenni szeretett volna, én is fáradt vagyok, de nem akartam úszni hagyni a házat. Ráadásul mindketten kicsit betegek is vagyunk. Kérlek, foglaljatok állást.

2015. dec. 26. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:

Betegnek érzem magam, de talán még nem vészes (megfázás, ő is).

Egyedül nem akartam belefogni, mert attól tartottam, a lenullázott immunrendszerem totál kinyúlik estére, ha mindent egyedül csinálok.

Rosszul esett, amit hozzámvágott, h önző lennék.

2015. dec. 26. 13:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat, normalis esetben egyutt gyorsabban haladnatok.


De nem kell itt allast foglalni. A Te parod, beszeljetek meg. Vagy hagyd a takaritast holnapra es pihenj te is.

2015. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy ilyen szirszart nem tudtok közösen megoldani...
2015. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:

Nem örülnék,hogy karácsonykor ez lenne a legfontosabb,mikor beteg is vagyok.


De miért pont önző?

2015. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A hármasnak üzenem, hogy azon kívül, hogy bántót ír, sokat nem segített.

Többieknek köszönöm!

2015. dec. 26. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ha megcsalnád megbecsülne!: (
2015. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Együtt laktok, együtt vagytok betegek, együtt kéne néznetek a kupit, vagy pakolászni, ahogy bírjátok.

Az immunrendszernek ehhez semmi köze.

Az már leszerepelt.

2015. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell megbeszélnetek.


Tudom, zavaró.


Vannak napok, amikor az embernek semmihez nincs kedve, és inkább állni hagyja a kupit másnapig. Megint máskor meg idegesít, látni sem bírod és zavar, hogy a párodat nem. Ez ilyen. Hidd el, lesz még olyan is, hogy neked nincs kedved, és őt zavarja majd.


Mi ilyenkor a férjemmel ilyen köztes megoldásra szoktunk jutni: amit muszáj elpakolunk (pl. edényeket a mosogatógépbe), de ami nem annyira zavaró azt másnapra hagyjuk :)))

2015. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En termeszetesnek vennem, es mindenbe segitenek neki! Egyutt gyorsabban vegeznenek, es meg jutna ido talan masra is...😉
2015. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!