Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? Szeretnék együttla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretnék együttlakni a barátommal, eddig ő is szeretett volna, most hirtelen megváétoztatta a véleményét

Figyelt kérdés
Eldöntöttük, hogy mindketten egyetemre megyünk és kibérelnünk közösen egy egyszobás panellakást. Én elkerültem egyetemre, neki pedig nem sikerült, hogy bejusson. Elment dolgozni, ahol nagy fizetést kap. Azt mondta, a napokban, hogy nem szeretne egyetemre menni (pedig egyetem ideje alatt is tudna dolgozni, vagy az is meglehet, hogy a cég fizetné)
2016. jan. 7. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most egyetemre nem akar menni vagy veled nem akar együtt lakni? Nem tud abban a városban dolgozni, ahol te tanulsz?


Egyébként meg NE költözzetek egy szobás panelba. Szerezzetek másfél szobásat, az is elég ha a konyhához tartozik egy kis lyuk egy kanapéval, tök mindegy, de tudjatok külön lenni a lakásban egymástól mert egyébként meg fogtok őrülni egymástól. 99%

2016. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindketten egy városban lakunk. 1 éve úgy döntöttünk, hogy elmegyünk egyetemre egy másik városba. Most hirtelen megváltoztatta a véleményét. A kapcsoltunk és az egymáshoz való viszonyulásunk nem változott meg.
2016. jan. 7. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:

De úgy miért nem lakhatna veled hogy ott dolgozik, te meg egyetemre jársz?

Amúgy 2 embernek bőven elég az egyszobás lakás is :) Tapasztalat.

2016. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!