Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire toleráljátok a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire toleráljátok a másik házi kedvencét egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. ha a párotok szereti a cicákat, és akar is, vagy van neki, de neked nincs illetve nem is szeretitek, akkor valahogy mégis elviselitek vagy nálatok szakító ok?

2016. jan. 14. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
A már meglévő állatot elviselném. Pl én nem szeretem a kutyákat lakásban de ha nem nekem kell vele foglalkoznom, levinni sétálni és hasonlók akkor nem zavarna. De ha már együtt lakunk egy ideje és kitalálná, hogy szeretne egy kutyát, nemet mondanék. Ilyen esetben úgy gondolom, a kutya iránti vágy nem lehet erősebb annál, hogy mennyire érdekli, hogy engem zavar, szóval nem lenne belőle probléma. Én sem hoznék haza semmi olyan állatot amire azt mondaná a párom, hogy nem akarja.
2016. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%

Nekem papagájom van, ha össze tudjuk szoktatni őket úgy, hogy ne bántsák egymást, akkor nekem semmi problémám a másik fél kedvencével.

Illetve nekem gyerekkoromban sokáig volt bronchitisem, ez ilyen légúti probléma, plusz voltak allergiagondjaim, tollpárnán pl. nem alhatok. Na most ezt rendben lehet tartani megfelelő tisztasági szinttel, szóval ha állatok, akkor alap, hogy rendben tartsuk őket, ne legyen tiszta toll, szőr, por... stb. a lakás, padlószőnyeg kizárva, mert az is magába issza ezeket, és nem lehet rendesen kitisztítani.

Pár éve jártam egy rokonunknál, akinek hosszú szőrű kutyája van, és be is mehet a lakásba, és a lakás tele van kutyaszőrrel, szóval a rokonunk ezzel nem foglalkozik. Pár napot töltöttem nála, mivel külföldön él, és nem a szomszédban, szóval nem lehet egy villámlátogatással letudni, és viszketni kezdtem. Én tartok magamnál allergiabogyót, de nem szedem állandóan, csak ha kell, azt ott elkezdtem szedni, és úgy rendben voltam, itthon meg teljesen elmúlt.

2016. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

nekem van, és fontos lenne, hogy a másik elfogadja.


én is elfogadnám a másik állatait, ha tisztán tartja őket, nem büdösek, nem ápolatlan a szőrük.

2016. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem tolerálja a macskám, akkor mehet isten hírével. Én tolerálom a kutyáját, sőt, még próbálkoztam a két állatot össze is barátkoztatni. Pedig egyébként borzasztóan nem szeretem a kutyákat. De ő is hozzátartozik a páromhoz. Ő szereti, fontos neki, így nyilván nekem is fontos (ha beteg, akkor azért aggódom érte, és ha kell, én viszem el orvoshoz, kaját adok neki, meg vizet, tehát azért nem az van, hogy ha rám van utalva az állat, akkor felőlem fel is fordulhat. Csak nem szeretem). Nem fogom úgy babusgatni, fésülgetni meg összebújva az ágyban aludni vele, mint a cicámmal, de hát, nem is akkora, nagyjából 30 kilóval nehezebb nála, ezt nem is lehetne megtenni. De attól még nem fogom kiutálni a házból.
2016. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Na nálam szakító ok az ha nem fogadná el a kutyámat (Argentin Dog),lakásba van. Ha már ő nem lenne,akkor vennék másikat. Én ezt ismerkedés elején leszögeztem mindig.

Nekem a kutya nem csak házikeduenc,hanem hobbi is.


N/24

2016. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%

Első kérdéseim közé tartozik a háziállat és a dohányzás.


Bármelyikkel él lapozok.


Semmi ilyesmit nem vagyok hajlandó elviselni.

Az sem érdekel milyen tisztán tartja attól még koszos büdös szaros és fertőz.


Kenje be az okosságot májkrémmel és akkor a macska elintézi esténként és le van a gond a pasiról.


Sok hülye még fészbukra is felrakja ahogy az a féreg bele nyal a szájába.

Az ilyen remélem elkap valami bélférget ami halálra kínozza és megöli.


Bár valószínűleg még akkor se tanulna az esetből.

2016. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

Még nem élünk együtt, fiatalok vagyunk (egyetemisták), pároméknak pár éve beszereztek egy macskát. Akkor derült ki, hogy allergiás vagyok rá, úgyhogy ha ott vagyok, eléggé vigyáznom kell, nem játszom a cicával, nem is érek hozzá, és a páromnak is ki kellett őt zárnia a szobájából (mivel ha az ágyra fekszik, utána én attól folyamatosan tüsszögök és viszketek).

Már most konfliktust okoz közöttünk, hogy ő közölte, ha összeköltözünk, akkor is lesz egy macskája (a mostani nem az övé), elég nehéz vele megértetni, hogy én nem igazán tudok együtt élni egy ilyen állattal, hiába is szeretnék. Egyébként nekünk van kutyánk, ami nem jön be a házba, egy ilyen verzióval kiegyeznék, de ő inkább macskát akar. Úgyhogy ez még jó meccs lesz.

2016. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Teljes mértékben tolerálnám.


Ha már meglévő állatról van szó, akkor olyat is, amelyiket én magam sose választanám (pók pl.), legföljebb tisztes távolságot tartanék.


Ha meg már együtt vagyunk, akkor kompromisszumra jutnánk. Pl. ha ő hüllőt akarna, de én a kígyókat annyira nem szeretem, akkor választanánk valami olyan gyíkocskát, ami nekem is oké.

2016. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%

Igen ezt jobb már első találkozáskor fixálni, hogy ki mit tolerál.

Részemről macska és kutya a házban nem lesz soha, ergo ha összeköltöznénk tuti nem viselném el.

Szóval akkor jobb ha bele sem kezdünk a kapcsolatba, ha neki ennyire fontosak az állatok.

Máshogy fogják ezt fel azok akik lakásban élnek, és máshogy akik kertes családi házban.

2016. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Mennyire tolerálja? Jó vicc. :D Aki nem viseli el az állataim annak nem kell szakítani, mert én dobom ki. :) Nem fogok pár napos/hetes hónapos ismeretséget többre tartani mint az állatomat akivel évek óta, de akár 10-15 éve együtt vagyunk jóban rosszban. Amúgy meg ez egy hobbi, tehát abba sem fog beleszólni ha később is akarok kedvencet. Én sem mondom meg, hogy neki mi legyen a hobbija.
2016. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!