Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ti párotok mit csinál este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok mit csinál este amikor ti már ágyban vagytok, ő meg még nem?

Figyelt kérdés

Nekem sokkal nagyobb az alvásigényem (7-8 óra) mint a barátnőmnek (4-5 óra). Mikor én már alszok, akkor ő sokszor takarít, süt/főz. Van,hogy mellettem az ágyban a tabon könyvet olvas.

Hétvégén szeretek sokat aludni akár 11 órát is. Mikor kimegyek a konyhába már rég ki van főzve az étel, már ki is van hűlve. A párom nagyon korán kel még hétvégén is.

Nálatok is így van?


2016. jan. 18. 22:42
 1/9 anonim válasza:
100%
Kergeti a baglyokat a kertben.
2016. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmegy és megdugja még a r*bncát...
2016. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi mindent együtt csinálunk alvástól a főzésig kaja stb.
2016. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nálunk nekem kevés az alvásigényem, igyekszem csendben elfoglalni magam, de elég macerás, sajnos sokszor felébresztem őt a neszezéssel. így is akkor megyek aludni a kedvéért hétköznap, amikor ő, és van, hogy 1 óráig mozdulatlanul fekszem ébren, amíg elálmosodok... de ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, alkalmazkodni kell.

23n

2016. jan. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is igy vagyunk, mint a Kerdezo. Ugyanaz a leosztas. En is fozok neki , amig alszik meg kutyat setsltatok utana gyakorizok. En elvezem, h tobb mindenre jut idom. Amiota vegetarianus es paleo lettem, azota van igy az alvasigenyem. Szuper! Igy o ehet 4 kulonbozo fogast ebedre vagy ah beosztja. Nagyon boldog, h finomakat fozokneki. Allitasa szerint nem ebred fel ram. En kerdeztem. Tudomasom szerint nem zavarom meg az almat.
2016. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyobb az alvásigényem, 9-10 óra inkább, mint 7-8, ami inkább a barátomé. Én este korábban lefekszem, bealszom, addig a párom szépen elvan a gépen, vagy dolgozik, vagy a hobbiprojektjeivel foglalkozik, vagy játszik, youtubevideókat nézeget, ilyesmi. A reggeli ébredéssel nagyon nem lehet mit kezdeni, az hétköznap elég fix, éjszaka jönnek ki inkább ezek a különbségek.
2016. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk én kelek korábban, mostanában legkésőbb fél nyolckor ébren vagyok, függetlenül attól, mikor feküdtem le. Sajnos arra is igaz, ha hajnali négykor zuhantunk haza :D

Az, hogy mit csinálok, attól függ, milyen idő van és van-e dolgom. Nyáron reggelente takarítani és főzni szoktam, mert akkor még nincs olyan meleg, olyankor szoktam boltba menni is, vagy csak kiülök az erkélyre kávézni, esetleg ha nagyon fitt vagyok, akkor lemegyek futni.

Télen leginkább visszabújok az ágyba, gépezni nem szoktam, mert az hangos, csak a tabletet nyomkodom lenémítva. Esetleg főzök, ha van kedvem. De télen inkább lustálkodom :D

2016. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom kel korábban. Ő gépezik, kávézik, esetleg a kertben matat, ha van mit, én viszont később alszom el mint ő bár ebből nem szokott probléma lenni, mert ha ő elalszik, akkor k.o. Amúgy is általában film közben alszik el, akkor végignézem a filmet esetleg még olvasok, aztán elalszom én is.
2016. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Általában egyszerre szoktunk lefeküdni, akkor még tévézünk vagy filmezünk.

Én olvasni szoktam a tableten vagy tévézni külön, ő meg játszani szokott a gépen. :)

2016. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!