Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 10 év körüki vagy több házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év körüki vagy több házasság után a szexet kívánjátok vagy a párotokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Már régóta megcsalom de ő ezt nem tudja, és ő is megcsal amit elvileg én sem tudok, de néha ettől még heti 1x szexelünk is, és a gyerekek is boldogok.
2016. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a páromat!!!!

Minden este összebújunk de nem mindig van szex....ahhoz sajnos túl fáradtak vagyunk.

37F

2016. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
10 év utáni házasságban (vagy több házasság után) már sokkal inkább csak elfogadásról van szó, mint izgalomról. Legyen szó bármelyikről a kettő közül. Az élet sokkal inkább igahúzás, mint álmodozás. A fiatalok persze még mást hisznek, még túl sok a fölös energiájuk, de majd felnőnek ők is.
2016. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Joe.38 ***** válasza:
54%
Minden ember más minden család más minden párkapcsolat más azaz egy új kapcsolat egy dolgot megoldhat de hoz olyan gondot aminelőzőbe nem volt nincs vagy alig van ahol nem.kell kompromisszum. Kérdés ki kit tud elviselni. Ez a kukcs. Ha egyforma az igényük vagy perverzitásuk szexben és ezt meg is adják egymásnak akkor e téren nincs gond vagy alig. Az élet viszont több mint szex. Sajnos. Ergó vannak fontosabb dolgok. Ha abba megy az együtt iga vonás akkor szex nélkül.is elkinlódik az ember.Ez van ha szépítjük is swjnos mèg is a valósàg. Azaz annak kell örülni ami van nem azon keseregni ami nincs. Nem.tudjuk te nő vagy esetleg fèrfi. A házassàgokon kivül ezt a kis részt ( szex) iy meglehet kivül is részben oldani. Pasik néha k..u..r..váz..nak. Nincs érzelem csak ürités. Azaz nem borul a házassàg. Nők ingyen is találnak szeretőt. Itt abba viszont a gond hogy a nők nem képesek az érzelmet ketté választani így ök szokták a házasságot boritani ami mindenkinek katasztrofa. Ez hiba. Hisz a borítás nem.old meg semmit viszont hoz több más gondot. Tehát nem ez a megoldás ha csak a szex a gond.
2016. jan. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Abban a szerencsés(???) helyzetben vagyok, hogy két házasságom is több mint 10 évig tart(-ott). Az elsőben pár év után egyértelműen csak a szexet kívántam. A másodikban 16 év után is a feleségemet kívánom. Van azonban más különbség is. Az első házasságom idején még tartott a fiatalkori idealizmus, így az első feleségemet sohasem csaltam meg. A másodiknál befigyel néha egy-egy féléves liaison. A feleségem a legnagyszerűbb asszony. Ahhoz azonban, hogy ezt ne felejtse el az ember, időnként vérfrissítésre van szükség. Az ember állhatatlan teremtés. Az érzékszervek is eltompulnak azonos inger hatására. A legorrfacsaróbb bűz is csak az első perben elviselhetetlen, de a rózsaillatot sem érzed tovább. A félhomályt is hamar megszokja a szem, mint ahogy a vakító fényt is. Mondhatnám azt is: a jót könnyű megszokni. Ha megszoktad, természetesnek érzed. Ahhoz, hogy érezd, mekkora ajándék ő, időnként mást is ki kell próbálni.

A fiatalok most a sárga földi lepontoznak, de ezt már megszoktam. Én is voltam fiatal, én is voltam idealista, "gerinces" ember. Idővel rájöttem, hogy a gerincesség nem ott kezdődik és nem ott végződik.

2016. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 20 éve vagyok házas nálunk müködik igaz nem olyan sokszor...Szerintem az a fontos hogy milyen a kapcsolat ha az jó akkor minden jó...
2016. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én még fiatalnak számítok a magunk 6 éves kapcsolatával (2 éve házasok), de eszembe se jutna ilyen hülyeség, hogy megcsaljam......(1 éves kislányunk van) azért választottam, mert szeretek vele lenni,meglep, bár most sokat dolgozik és mellette még msczünk (igen ebből következtethető, hogy 30 alattiak vagyunk) elég annyi, is, hogy jól érzem magam mellette....nekem az is elég, ha tudom elmegy mellette és csak megölel, vagy néha rácsap viccesen a fenekemre stb :)

és én ennyi idő után is újra és újra szerelmes leszek Férjembe :)

2016. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
olyan ember kell egy családhoz(házasság gyerek) akire felnézel(nekem ez a szerelem és egyéb dolgok amiket nem részletezek) ennyi idő után is....minden korszaknak megvan a megfelelő szépsége :) tud főzni mosni takarítani...és remek az ágyban és emellett nem papucs....imádom a Férjem karakterét :)
2016. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ancsa09 válasza:
17 év után is imádom az Emberem,néha csak szexre vágyom van mikor többre...és meg is szoktam kapni mind a kettőt...
2016. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Amanda89 válasza:
Annyi év igenis rengeteg egy emberből, anyámék több mint húsz éve vannak együtt, de pokoli az egész. Szétmenni nem tudnak, mert nincs pénz és nincs hova, tehát marad a szar élet, szar légkörrel. Ilyen életben megtanulja az ember egy életre, hogy soha házasság.
2016. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!