Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavarna titeket, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha nem lehetne a párotokkal komoly témákról beszélgetni? Vagy tetszene, hogy nem 'lelkizik'?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 20:41
1 2
 1/16 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Engem zavarna,szeretem,ha viccelődik,hülyéskedik,de szerencsére komolyabb dolgokról is lehet vele beszélgetni.

Nem,nem tetszene,nem kell az állandó lelkizés és csöpögés,de néha jól tud esni és van amikor nagyon is szükségem van arra,hogy elmondja mennyire szeret és fontos vagyok neki.De elég ha ezt érezteti velem.

2016. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna.
2016. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igenis zavarna, nekem a volt párom pont ilyen volt, utáltam, hogy minden komoly problémámat elpoénkodta, és nem hallgatott meg.

Nem kell állandóan nyáladzani, de ha a helyzet megkívánja, igenis számítani akarok a páromra.

2016. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna.
2016. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen mindegy. Eddig is meg tudtam oldani egyedül a problémáimat, nem szorultam senki lelkizésére. Nem hinném, hogy a túlzásba vitt, mindennapos lelkizést sokáig el bírnám viselni.
2016. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavarna.Szeretem a komoly dolgokat nyugisan,felnőtt módra,veszekedés nélkül megbeszélni.

De ezeket az alkalmakat leszámítva könnyed természet vagyok.:)

2016. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
A komoly problémákról vló beszélgetés sokszor kamutásba kell torkoljon. Ha én hozom fel a komoly témát, a problémát akkor bunkó vagyok, ha nő az normális dolog.
2016. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért volnál bunkó? Ezt nem értem.
2016. márc. 20. 21:29
 9/16 VirágésBence ***** válasza:
100%
Zavarna, mert szeretek komoly témákról is beszélgetni és a jó kommunikációhoz is kell.
2016. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fish1 ***** válasza:
100%

Zavarna. Nálam alap, hogy ne csak felszínes és hétköznapi dolgokról tudjunk beszélgetni.

Aki nem beszél sosem komoly témákról, az szerintem nem jó abban sem, ha a kapcsolatban felmerülő problémákról kell beszélni. Ha meg csak egyik ember tesz a kapcsolatért, de a másik nem, akkor az már régen rossz.

2016. márc. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!