Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire hatrany, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatrany, ha nem tudok es nem is akarok fozni?

Figyelt kérdés

Nagyon turelmetlen ember vagyok, mindent utalok, amihez kezugyesseg es turelem kell. Mar probaltam megtanulni fozni, de teljesen kikeszit, hogy szinte allandoan ott kell allni a fazek folott, es nem keves idot vesz el, ha az ember rendesen keszit levest es masodikat is. Inkabb rendelnem a kajat a kesobbiekben, amikor mar raszorulok.


De ez meg eleg kiabrandito egy pasi szamara, mi? :D


23N


2016. máj. 29. 22:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy az.... Valami hasonló igénytelen pasinak jó leszel....
2016. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez csak azok számára kiábrándító, akik házi cselédet keresnek maguknak...


Én is ilyen vagyok, az exbarátom teljesen ki is akadt, amikor elmondtam neki, hogy nem tudok és nem is akarok főzni. Ő egyébként is a klasszikus férfi-női szerepek híve volt...

Aztán szerencsére találkoztam a férjemmel, aki magasról tesz arra, hogy főzök-e vagy sem, amíg neki nem kell vasalni és porszívózni, mert azt meg ő utál :D Úgyhogy ne aggódj, vannak még olyan pasik, akiknek nem ez a központi kérdés :) 31N

2016. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Akkor jo. Komolyan, ki akar naponta 1-2-3 orat ilyen hulyesegekre pazarolni az eletebol, ha van eleg penze rendelni?
2016. máj. 29. 23:05
 4/39 A kérdező kommentje:
Koszi, #2, akkor van meg remeny. :))
2016. máj. 29. 23:06
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok: Szerintem is simán megoldható a dolog. Egyrészt ott van a rendelés, másrészt az én férjem például szívesen főz, úgyhogy ez is lehet egy opció ;) Ezenkívül meg nem kell minden étkezésnél főtt ételt enni...
2016. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
52%
Én nem cselédet szeretnék majd feleségül venni, de azt azért elvárnám hogy tudjon főzni. Legalább annyira mint én, vagy lehetőleg még jobban is. És egyáltalán nem kell minden nap, de ha gyereket is szeretnél akkor egyszerűen muszáj hogy képes legyél normális ételt tenni elé, az nem megoldás hogy mindig rendelsz vagy csak gyorsfagyasztott dolgokon éltek. A 2-esnek gondolom még nincs gyereke és valószínűleg nem is akar...
2016. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok cseléd de szeretek főzni szerintem azért egy nő tudjon főzni. De persze az teljesen jónha Te mondjuk füvet nyirsz meg szerelgetsz mig a párod a fazék előtt áll :-)
2016. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
70%

"mindent utalok, amihez kezugyesseg es turelem kell"

If u know what i mean.

Na ez az, ami kiábrándító egy pasi számára :D

2016. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Blade Bone ***** válasza:
49%
Nagy hátrány, rendelni én is tudok kaját, sőt, még főzni is tudok. Olyan nőt szeretnék, aki le tud nyűgözni a főztjével is, meg a többi egyéb dolgaival is, szóval lényegében nehogy az legyen már, hogy én mindenben jobb vagyok nála, mert az úgy nem okés...
2016. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
83%
Rövidtávon szerintem nem probléma. Hosszútávon viszont kicsit necces. Ha ott lesz két-három gyerek, akkor is rendelni akarsz? Mert akkor állhatsz is neki aranybányát keresni. :P
2016. máj. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!