Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerelmes vagyok, bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, bármit megtennék érte, de nagyon szegények vagyunk és nem látok semmilyen lehetőséget számunkra itthon?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmnek van egy kislánya, ő elképzelni sem tudja, hogy külföldre menjünk élni, én viszont már más lehetőséget nem látok a boldogságra... Tudom, a pénz nem minden, de ő keres 80+12 a családi pótlék, én 80... Albérlet alsóhangon elvisz havi 100-at, akkor marad 80-unk enni inni, gyereket ruházni, játékot venni, magunkat ruházni, magyarul folyamatosan tartozunk valahova... Külföldön látom az egyetlen esélyt, de ő tarthatatlan, hogy itthon is tudunk boldogulni, most mit kéne tennem, hagyjam el őket? De akkor meg én is szenvednék, mert nagyon szeretem őket :(
2016. máj. 30. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
adok neked pénzt,és boldogok lehettek
2016. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják,, h csak az egyik fél megy ki. Menj ki te, próbáld összeszedni magad 1-2 év alatt és gyere vissza, vagy menjen ki hozzád a család.
2016. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ideje visszaköltözni a szülőkhöz.

Ez egy vállalható megoldás, ha van helyük számotokra ott.

2016. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Náluk a szülők mégrosszabb körülmények közt élnek, az enyéim meg már rég halottak.
2016. máj. 30. 13:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, és egész egyszerűen a párom is, én is kerestünk (és találtunk) jobban fizető munkát. Itthon is. Párom dolgozott egy ideig külföldön, és bár többet keresett, a megélhetés is a sokszorosa az itthoninak, úgyhogy semmivel sem járt jobban. A ti jövedelmetek valóban nagyon alacsony, az átlagot sem közelíti meg, de elképzelhetetlennek tartom, hogy ne találnátok jobban fizető munkát.
2016. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásotok? Egyébként vállalj még egy munkát mellett.. Ha nincs kapcsolatotok és nem tudnak még itthonról betolni titeket valahova dolgozni külföldre, akkor esélyetek sincs. Persze, többet keresnétek kint, de ott az a fizetés ugyanúgy lófsz lenne, mert a megélhetés is sokkal drágább.
2016. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugye azt tudod h külföld veszélyes...sokakat átvernek, nem kap pénzt, vagy ha kap, az ottani lét meg jóval drágább, szóval nem biztos h jobban jársz.

De az működhet, h mindketten kerestek azonos v közeli településen munkát, ami jobban fizet, bárhol az országban. Ha be tudtok vállalni egy messzebbi költözést országon belül.

2016. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

4 gyerekkori legjobb barátomból 2 en Londonban 1 Berlinben, 1 new york ban, mindülkel magxon jó a kapcsolat mai napig és bármelyikül segítene, erről már beszéltünk is sokszor... Egyébként pont miattuk tudom, hogy ez a megélhetés is a sokszorosa, ez egy faxság...

New yorkban pl egy átlag fizikai munkás megkeres napi 90-100 dollárt, egy két szobás lakás bérleti díja meg The Bronxban megvan 850-1000dollárból és ebben benne van a rezsi...

Londonban kb ugyan ez az ár, csak nem dollár hanem font, németországban meg haverom gyári jellegű fizikai munka 1400 eurót keres, 2 szobás lakást bérel havi 400 euróért kaja meg megvan neki 200-300 ból, szóval nem, nem értek egyet, hogy kint is ilyen nehéz lenne.

2016. máj. 30. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Áldozatot kell hozni...Mi is ebbe voltunk 8hónapos terhes voltam amikor páromnak megszűnt a munkahelye mellette volt másod állása is de az -os csak idény.Jött egy lehetőség ,hogy külföldön lenne munka..elvállalta.Azóta kifizettük a kocsi hitelt beépítettük a tetőteret nincs hitelünk ás tartozásunk. 2,5 éve csinálja most várjuk a második babát..havonta jön haza egy hétre mindennap beszélünk skypon viberen.Ha egyb jobb életet szeretnétek sajnos annak ilyen ára van.
2016. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezért írtam h kockázatos. Az én baráti körömből 10 ember közül 9 nem járt jól, szinte semmit nem tudott megtakarítani, 2 embert meg át is vertek, veszteségesen tértek haza. Előbb nézz szét itthon, jobban jársz.
2016. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!