Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak akkor szexeltek, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor szexeltek, ha már kívánjátok?

Figyelt kérdés

Elsősorban régebb óta együtt élőknek szól a kérdés.

Csak akkor kezdeményeztek szexet, ha már kívánjátok nagyon, bizsereg stb., vagy akkor is, ha csak eszetekbe jut, hogy jó lenne, miért ne, stb.? Nyilván úgy értem, akkor is megjön a kedv.


2016. júl. 21. 19:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%
Én sosem kezdeményezek szexet. A párom ha kívánja, kezdeményez, ha meg nem kezdeményez annak megvan az oka én hiába kezdeményeznék, a vége elutasítás. Egyébként van úgy hogy akkor kezdeményezi, mikor csak úgy eszébe jut, de úgy is hogy már nagyon kíván és azért.
2016. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Megírnád, h N vagy F és kort?

Köszi!

2016. júl. 21. 19:29
 3/27 anonim ***** válasza:
22/N
2016. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Titusztitusz ***** válasza:
81%
Nálunk úgy működik a dolog,hogy a feleségem igényei mindig a meghatározóak ezen a téren...Mivel én éjjel-nappal örökösen készen állok a dologra,ebböl következően kizárólag az ő igényei,és kezdeményezései alapján kerül sor mindig az együttlétre...És olyan felállásban,amire pont vágyik...
2016. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

"annak megvan az oka én hiába kezdeményeznék, a vége elutasítá"


őőő, ezt általában férfiak szokták írni...

2016. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Nem várom meg, hogy kiéhezzünk, ha van rá mód és idő, akkor kihasználjuk a lehetőséget. Pl. ha a gyerekek kimennek játszótérre egy fél órára, biztos lezavarunk egy gyors mentet zavartalanul a konyhában.
2016. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Minden nap akarok szexet. A baratom meg heti 1-szer. Egyre boldogtalanabb vagyok emiatt. Csere vagy asas lesz a vege :D

N

2016. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nálunk is nagyjából az én igényeim határozzák meg a hányszort és a hogyant, szintén én vagyok a nő.

És a feleséged csak akkor kezdeményez, ha már (nagyon) kívánja?

2016. júl. 21. 19:53
 9/27 Titusztitusz ***** válasza:
A 8-as hsz kinek szólt kérdező? Az én válaszom az,hogy nálunk úgy működik a dolog,hogy a nejem 1-2 napnál tovább nemnagyon bírja élvezetek nélkül,úgyhogy nem panaszkodhatok sohasem arra,hogy ne kezdeményezne elég gyakran...
2016. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én minden nap akarnám, a páromnak most már 6 év után elég 2 hetente 1x. Ezért is volt szeretőm 2 éve, a napokban is lehetett volna egy újabb, de most nem vitt rá a lélek, pedig lehet jobban járnék. Igy marad a kezem... 39/F
2016. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!