Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kanbuli? Néhány tipp? Jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kanbuli? Néhány tipp? Jo ötlet lenne?

Figyelt kérdés

A pasim mostanság nem igazán a réhi önmaga. Durván beszippantották a hétköznapok.Melózik plusz hónapok óta vizsgái és tanulnivaló vannak.Nagyon hajt. De mindent időre és hiba nélkül teljesit. De nagyon morcos...fáradt...kicsit depis...

Bevallom hogy sokszor nincs hozzá türelmem és veszekszek vele...ez is baj.

Plusz sehova sem megy... Vagy ha menne lebeszélem rola.


De itt volt elegem.

Szeretném ha kicsit nélkülem s a napi rutinjai nélkül kikapcsolodna. Hátha ez kettönkre is jobhatással lenne. (együtt élünk)


Gondoltam megkérem az egyik haverját egyben kollégáját hogy menjenek el ök vagy többen is pasik több napra kanbulira...lazulni.

Én ragaszkodom ahhoz hogy minimum 1éjszakát ott aludjanak valahol. A haver is belement. Örömmel és egyetért.


De alig van ötletünk

Autoval mennek.

Mindketten 30asok

Pestiek vagyunk tehat valami messzebb (Balaton tb) hely kellene...de plm a pasim nem szereti a kinti fürdőzést max wellnest. Az meg 2vagy3pasinak elég khhm..b..zis lenne :)



Ötlet??

Pasim ti minek örülnétek?

Plusz segit ez egy férfi hangulatán????


Jaaa night klub + k..rvazas KIZÁRVA :D


2016. júl. 22. 13:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Jöhetnek. HASZNÁLHATÓ férfiaknak való tippek helyekkel (pl. Balaton. Eger stb)

1 dolig még kizárva: MOTOROZÁS

MIVEL ELADTA a motorját és nem akarjuk a szivét fájditani ezzel a témával. Ez a pár nap pont hogy a jókedvről akarom hogy szóljon Neki :)

2016. júl. 22. 13:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért beszéled egyáltalán le róla, ha valahova menne?
2016. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menjenek akkor gokartozni valahová, aztán meg kocsmázni.
2016. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Programok:


1.Gokartozás


2.Mellszépségverseny zsűritagja (nem csak a szemnek!)


3.Masszásra elküdeni (hát vagy még több)


4.Szkander bajnokság


5.Zaba-verseny


6.F1!!! Hungaroring!!!

2016. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért mert bevallom hogy betegesen féltékeny vagyok...

De most hogy látom hogy kimerült és menne valahova haverokkal... Erőt vettem magamon és ugy döntöttem hogy most nem a magam hülyeségeivel jell foglalkoznom. hanem Őt kell megértenem... És kicsit elengednem

2016. júl. 22. 13:40
 6/12 A kérdező kommentje:

F1et nem szereti.


Hmm..gokart..ez De tetszik

2016. júl. 22. 13:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Csodálod, hogy kivan, ha nem engeded el sehova?:D
2016. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Joojooo.tudom..tudom... Éppen ezt akarom jovátenni
2016. júl. 22. 13:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ezek után olyan jól fogja magát érezni. Mert kissé erőltetettnek érezheti, hogy te szervezed meg. De a másik részről ez mindenképpen becsülendő, hogy azt szeretnéd, hogy kikapcsolódjon.

Te tudod, hogy mit szeret csinálni. Gokartozni pl. lehet a Balaton környékén. Vonyarcvashegyen biztosan, mert ott én is voltam. Esetleg elmehetnének kalandparkba. Bár ebben a melegben, nem biztos, hogy annyira szeretnének. Lesznek majd a boglári bornapok. Oda is elmehetnének. Szállást már nem valószínű, hogy lehet foglalni, de max. sátorozhatnának.

Én pl. kirándulni szeretek, szívesen nézek meg várakat, régi épületeket, este egy kis sütögetés és ivászat.

2016. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszi.

Jaaa fogalma sincs h nekem benne van a kezem ebben :)

Szerencsere a haverja falaz nekem es ugy hozta szoba mintha az o otlete lenne :)

2016. júl. 22. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!